«Імперія брехні» Дарина Соль

«Імперія брехні» Дарина Соль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
687 переглядів
687 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Імперія брехні» Дарини Соль (анотація)

Женя: Смерть батька скинула на мої плечі його власну імперію, збудовану на брехні. І тепер, після стількох років спокійного життя, я вимушена давати всьому цьому раду. Та ще й.. ніхто не знав, що “Женя” це жінка. І саме це стало найбільшою помилкою того, хто прагне заволодіти моїм спадком. Тож тепер я прагну одного – вказати нахабному мужлану на його місце.. прикинувшись власною секретаркою.

Мирослав: Я звик отримувати бажане. І так буде й тепер. І якщо заради того, щоб перекупити у Білика його імперію, мені потрібно буде затягнути в ліжко його секретарку, що знає надто багато – це не найбільша проблема.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Імперія брехні» Дарини Соль українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Імперія брехні» Дарини Соль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *