«Infernale. Пекельний сеанс» Джонатан Скарітон

«Infernale. Пекельний сеанс» Джонатан Скарітон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2282 переглядів
2282 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Infernale. Пекельний сеанс» Джонатана Скарітона (анотація)

Книга “Infernale. Пекельний сеанс” – гостросюжетний трилер з домішками детективної історії. Джонатан Скарітон занурює читача у загадковий Дублін кінця минулого століття, де головному герою прийдеться віч-на-віч опинитися з найстрашнішим проявом зла в обіймах містики. Читати цей твір буде цікаво тим, хто полюбляє гостросюжетні й заплутані пригоди в стилі Дена Брауна.

Сюжет книги “Infernale. Пекельний сеанс” закручується навколо Алекса Вітмана, який шукає рідкісні та давно забуті кінострічки для багатіїв. Одного разу Алекс отримує замовлення на загадковий фільм одного із засновників цілої індустрії кіно Оґюстена Секюлера.

Потреба у грошах змушує чоловіка погодитися на таке важке завдання. Для його виконання Вітман відправляється до рідного Дубліна – міста, з яким пов’язані трагічні спогади головного героя. Десять років тому в Алекса тут викрали маленьку донечку. З тих пір ніхто про неї не чув.

Занурюючись у пошуки таємничої стрічки, чоловік опиняється у справжній пастці. Не розуміючи, куди приводить його розслідування, він вбачає зв’язок зниклого фільму з містичними перетвореннями та кількома смертями. До цієї загадки додається ще одна невідома – треба зрозуміти, куди зник режисер стрічки Секулер сто років тому. Ця справа зіштовхує головного героя з детективом поліції Джорджиною Макбрайд. Жінка розслідує кілька вбивств дітей, якими був шокований весь Дублін.

Яким чином моторошні злочини пов’язані із загубленою кінострічкою? Відеозапис, який маніяк надіслав до поліції, свідчить про цей дивний зв’язок. Щоб підняти важкий пласт минулого та захистити майбутнє, Вітман і Макбрайд об’єднують свої зусилля, рухаючись у самісіньке пекло.

З першої до останньої сторінки книги “Infernale. Пекельний сеанс” Джонатан Скарітон тримає читача у постійній напрузі, підкидаючи нові сюжетні перипетії та перетворюючи розслідування в небезпечний квест у заплутаному лабіринті. Якщо ви хочете з головою зануритися у містично-детективну гру, шукаючи разом з головними героями пазли та сворюючи з них цілісну картину моторошної історії минулого, радимо скачати цей пригодницький роман.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Infernale. Пекельний сеанс» Джонатана Скарітона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Infernale. Пекельний сеанс» Джонатана Скарітона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *