«Інферно» Ден Браун

«Інферно» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1146 переглядів
1146 переглядів

Про книгу «Інферно» Дена Брауна

Неймовірний світ американського письменника Дена Брауна (Daniel Gerhard Brown) у книзі «Інферно» з перших сторінок захопить читача завдяки божевільному сюжету, повному пригод у часі та небезпек. Роман за жанром є фантастичним трилером, а також четвертим твором із культового циклу «Роберт Ленгдон».

Гарвардський професор з релігійної символіки Роберт Ленгдон розкривав секрети ордена ілюмінатів у Ватикані, шукав Святий Грааль у Парижі, розплутував вбивство у вашингтонському Капітолії. А тепер він загадковим чином опинився у флорентійському госпіталі з кульовим пораненням та частковою втратою пам’яті. І, здається, на нього відкрито неабияке полювання.

Вир подій, що неминуче призведе до загибелі людства, якщо не втрутитися. Дев’ять кіл. Сім гріхів. І лише одна таємниця. Щоб не сталося масштабної катастрофи, треба знайти розгадку шифру Данте в його безсмертній поемі.

У вас є унікальна можливість читати онлайн книгу «Інферно» Дена Брауна українською мовою на нашому сайті! Також ви можете скачати книгу «Інферно» Дена Брауна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) з нашої онлайн-бібліотеки в доступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Інферно» Дена Брауна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інферно» Дена Брауна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *