«Інгредієнти. Справжній склад того, що ми їмо й наносимо на шкіру» Джордж Зайдан

«Інгредієнти. Справжній склад того, що ми їмо й наносимо на шкіру» Джордж Зайдан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
62 переглядів
62 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Інгредієнти. Справжній склад того, що ми їмо й наносимо на шкіру» Джорджа Зайдана (анотація)

Чи справді продукти з барвниками та консервантами підштовхують нас до могили? Чи може кава спричинити якісь захворювання? Великий термін придатності у продуктів — це добре чи погано? Скільки треба використовувати сонцезахисного крему, щоб він приніс користь, а не шкоду? Кваліфікований хімік і популяризатор ненудної науки Джордж Зайдан пропонує цікавезне дослідження: що ми їмо, п’ємо, чим дихаємо і як найрізноманітніші речовини (від кофеїну до ГМО) впливають на організм.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Інгредієнти. Справжній склад того, що ми їмо й наносимо на шкіру» Джорджа Зайдана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інгредієнти. Справжній склад того, що ми їмо й наносимо на шкіру» Джорджа Зайдана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *