«Ініціація» Люко Дашвар

«Ініціація» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2373 переглядів
2373 переглядів

Про книгу «Ініціація» Люко Дашвар

«Ініціація» – відвертий і пронизливий роман, що викриває найголовніші людські вади та показує нелегкий шлях становлення себе як Людини. Люко Дашвар запрошує всіх бажаючих насолодитися вишуканою драматичною, детективною та містичною історією, що не може залишити байдужою тих, хто уважно спостерігає за нашим життям та усвідомлює всі його протиріччя. Кілька сюжетних ліній, витончено сплітаючись у неймовірні поєднання, покажуть все, на що здатна сучасна література, створена справжнім майстром слова та емоцій.

Головних героїв книги кілька, і кожен з них – яскрава особистість зі своїм набором приємних і відштовхуючих якостей. Старий Павло Перегуда, лицемірний нотаріус Герман, емоційний Блейк, егоїстична Меланія – кожен з них повинен пройти свою ініціацію, витримати чимало випробувань, щоб заслужити право бути справжньою людиною. Чи всім вдасться це зробити? Почніть читати онлайн цей захоплюючий роман – і ви вже не зможете зупинитися, поки не дізнаєтеся всі секрети головних персонажів, не розкриєте їх внутрішній світ, наміри, мотиви, почуття…

З перших сторінок книга «Ініціація» кидає у вир подій, які, здавалося б, не пов’язані між собою. Спочатку читач знайомиться з нещасною старою жінкою, яка через афери «чорних ріелторів» опинилася на краю хутора під Києвом, без житла і знайомих.

Потім ми переносимося до столиці України та зустрічаємося з іншими яскравими персонажами – Меланією, яку непокоять сни про мерців, та запальним Блейком, готовим на будь-які експерименти заради пошуку себе. Любовна лінія, вплетена в сюжетну канву книги, відрізняється гірким присмаком і неочікуваним розвитком подій. Кінцівка цієї дивної історії змушує замислитися над відповідальністю за свої вчинки та їхніми наслідками.

Рекомендуємо скачати «Ініціація» Люко Дашвар тим, хто любить динаміку та гостроту сюжету, поєднані з філософськими роздумами та соціальним драматизмом. Письменниця запрошує читача до переосмислення звичних життєвих цінностей, розриває шаблони та суспільні стереотипи. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Ініціація» Люко Дашвар

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ініціація» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *