«Інкогніто. Таємне життя мозку» Девід Іґлмен

«Інкогніто. Таємне життя мозку» Девід Іґлмен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
977 переглядів
977 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Інкогніто. Таємне життя мозку» Девіда Іглмена (анотація)

Чому ви часто спочатку щось автоматично робите, а потім думаєте про це? Чому ви завжди чуєте своє ім’я в розмові, на яку до того не звертали щонайменшої уваги? Чому вам так складно зберегти в таємниці інформацію, яку вас попросили не розголошувати? І хто на кого сердиться, коли ви злитеся на самого себе? Невролог Девід Іґлмен пояснює ці та інші «непояснювані» речі тим, що наш свідомий розум — це лише видима частина айсберга, й робить екскурсію прихованими під поверхнею свідомості його частинами. Таємне життя мозку здатне захопити будь-якого читача, бо кожен обов’язково впізнає себе в одній чи навіть кількох історіях, розказаних автором книги «Інкогніто».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Інкогніто. Таємне життя мозку» Девіда Іглмена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інкогніто. Таємне життя мозку» Девіда Іглмена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *