«Інша Марія» Ганна Городецька

«Інша Марія» Ганна Городецька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
125 переглядів
125 переглядів

Про книгу «Інша Марія» Ганни Городецької

На що здатна дівчина, чиє темне минуле зберігає страшні таємниці? Які секрети вона намагається приховати від оточуючих? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Інша Марія» Ганни Городецької українською мовою. Ми впевнені – роман приємно здивує кожного поціновувача сучасного фентезі.

Духовна нарада вирішує взяти на службу до Софійського собору одну дуже приємну дівчину. Ніхто з колегії так і не вивчив її рекомендацій. Ніхто навіть не намагався вивчити її минуле. Для них було достатньо знань Марії про релігію та мученицьке життя Ісуса Христа.

Однак за симпатичною зовнішністю юної дівчини ховається страшна сутність. Героїня книги «Інша Марія» прийшла в святиню тільки з однією ціллю – знайти цінні християнські реліквії та використати їх для спілкування з потусторонніми силами.

Дівчина вирішує поселитися не в столиці, а на віддаленому хуторі. Більш того, з великої кількості запропонованого житла вона не обирає жодного. Замість цього вона оселяється в напівзруйнованому домі баби, про котру місцеві жителі давно складають страшні легенди.

Щось притягує молоду та стару Марію. Між ними є щось спільне. Що саме об’єднує двох різних жінок та як це вплине на подальший хід подій?
Радимо скачати книгу «Інша Марія» Ганни Городецької безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) кожному фанату гостросюжетної містичної літератури.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інша Марія» Ганни Городецької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *