«Інша Марія» Ганна Городецька

«Інша Марія» Ганна Городецька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1198 переглядів
1198 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Інша Марія» Ганни Городецької (анотація)

На що здатна дівчина, чиє темне минуле зберігає страшні таємниці? Які секрети вона намагається приховати від оточуючих? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Інша Марія» Ганни Городецької українською мовою. Ми впевнені – роман приємно здивує кожного поціновувача сучасного фентезі.

Духовна нарада вирішує взяти на службу до Софійського собору одну дуже приємну дівчину. Ніхто з колегії так і не вивчив її рекомендацій. Ніхто навіть не намагався вивчити її минуле. Для них було достатньо знань Марії про релігію та мученицьке життя Ісуса Христа.

Однак за симпатичною зовнішністю юної дівчини ховається страшна сутність. Героїня книги «Інша Марія» прийшла в святиню тільки з однією ціллю – знайти цінні християнські реліквії та використати їх для спілкування з потусторонніми силами.

Дівчина вирішує поселитися не в столиці, а на віддаленому хуторі. Більш того, з великої кількості запропонованого житла вона не обирає жодного. Замість цього вона оселяється в напівзруйнованому домі баби, про котру місцеві жителі давно складають страшні легенди.

Щось притягує молоду та стару Марію. Між ними є щось спільне. Що саме об’єднує двох різних жінок та як це вплине на подальший хід подій?
Радимо скачати книгу «Інша Марія» Ганни Городецької безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) кожному фанату гостросюжетної містичної літератури.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Інша Марія» Ганни Городецької українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інша Марія» Ганни Городецької

Одна відповідь до “Інша Марія”

  1. Ганна Ганна сказав:

    Досить дивні відчуття в мене викликала книжка Інша Марія. Дивна атмосфера, а інколи навіть дуже дивні вчинки. Мені сподобалось, “заковтувала” сторінку за сторінкою, було цікаво – раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *