«Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії» Андерс Гансен

«Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії» Андерс Гансен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1200 переглядів
1200 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії» Андерса Гансена (анотація)

Книжка «Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії» Андерса Гансена відкриє нам очі на те, що відбувається з «інтелектуальним центром» нашого організму, коли ми «зависаємо» у одній з найпопулярніших соціальних мереж, не маючи навіть конкретної мети щось там корисне знайти. Та справа навіть не в ній, а у тому, яким стає сучасне суспільство, і як його розвиток впливає на людський мозок.

Чому варто читати онлайн книгу «Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії» Андерса Гансена українською мовою? Бо написав її професіонал, доктор медицини і досвідчений психіатр, який добре знає, як працює мозок людини, для життя у яких умовах він налаштований, чого потребує, а від чого втомлюється і «тупіє». Виявляється, наш мозок і зараз лишається таким, яким був у древніх людей, що жили у печерах і втікали від диких звірів.

Колись людям доводилось витрачати всі сили на виживання, а тепер ми живемо у достатку і навіть надлишку численних спокус. Потреба виживати зникла, але з’явились інші проблеми, серед яких і залежність від інтернету.

Чому від цього виникає стрес? Як переключитись на реальність і припинити тривожитись без причини? Як вижити у діджиталізованому світі?

Щоб дізнатись відповіді на ці питання автора, варто скачати книгу «Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії» Андерса Гансена українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого веб-ресурсу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії» Андерса Гансена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії» Андерса Гансена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *