«Інститут» Стівен Кінг

«Інститут» Стівен Кінг

  • Назва: Інститут
  • Письменник: Стівен Кінг
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 978-617-12-7678-9
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
730 переглядів
730 переглядів

Про книгу «Інститут» Стівена Кінга

Хотіли б ви відчути, як кров холоне в жилах? А, можливо, вам бракує адреналіну, який буде лоскотати нерви? Якщо ваша відповідь ствердна, тоді варто почати читати онлайн книгу «Інститут» Стівена Кінга українською мовою.

Книга «Інститут» розказує про хлопчика на ім’я Люк Елліс. Він — вундеркінд, якому у дванадцять років шкільних знань стає недостатньо. Він планує вступити у два престижних навчальних заклади. Однак геніальність Люка не обмежується лише блискучими розумовими здібностями, у нього також простежується здатність до телекінезу, про яку, втім, ніхто не знає.

У Люка було цілком звичайне життя: школа, посиденьки з батьками в улюбленому кафе, а також спілкування з найліпшим другом. Поки одного ранку він не прокидається в кімнаті без вікон, яка знаходиться в схованому від людських очей місці під назвою «Інститут».

В цьому закладі тримають й інших дітей, які володіють даром телепатії або телекінезу. Над ними знущаються, проводячи жорстокі експерименти для того, щоб розвинути ще більше їх незвичайні здібності. З «Інституту» неможливо втекти. Та Люк не збирається здаватись. Хлопчик впевнений, що в будь-якій системі є слабке місце і він дочекається години, коли зможе знову опинитися на волі.

Скачати книгу «Інститут» Стівена Кінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інститут» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *