«Intermezzo» Михайло Коцюбинський

«Intermezzo» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1238 переглядів
1238 переглядів

Про книгу «Intermezzo» Михайла Коцюбинського

Книга «Intermezzo» є візитною карткою українського імпресіонізму. Михайло Коцюбинський створив психологічну новелу, яку можна назвати частиною його автобіографії. Його ліричний герой – це він сам, який спробував утекти від душевного занепокоєння та втоми, щоб серед природи знайти нові ідеї для творчості, натхнення і «вилікувати» душу.

Чи може звичайний селянин-трудівник зрозуміти душу митця та його філософію? Головний герой розуміє, що це – його місія, проте він втомився від насичених соціальних подій і прагне звичайного відпочинку. Коцюбинський ніби питає в читача: чи не схожа така поведінка на злочин по відношенню до людей, яким головний герой відданий всією душею?

Вирішивши читати онлайн книгу «Intermezzo» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою, ви побачите внутрішню боротьбу головного героя, його роздвоєння між прагненням продовжувати свою справу і необхідністю відпочити, забувши про всіх. Його турбує ця «байдужість», і внутрішній конфлікт породжує багато питань, звернених до себе та читачів.

Цей твір треба читати, не поспішаючи, замислюючись над кожним символом, адже навіть дрібні деталі органічно доповнюють витончену душу героя. Пропонуємо скачати книгу «Intermezzo» Михайла Михайловича Коцюбинського на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат електронних книг: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) або epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Intermezzo» Михайла Коцюбинського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Intermezzo» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *