«Intermezzo (Інтермецо)» Михайло Коцюбинський

«Intermezzo (Інтермецо)» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7485 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Intermezzo (Інтермецо)» Михайла Коцюбинського (анотація)

Книга «Intermezzo» є візитною карткою українського імпресіонізму. Михайло Коцюбинський створив психологічну новелу, яку можна назвати частиною його автобіографії. Його ліричний герой – це він сам, який спробував утекти від душевного занепокоєння та втоми, щоб серед природи знайти нові ідеї для творчості, натхнення і «вилікувати» душу.

Чи може звичайний селянин-трудівник зрозуміти душу митця та його філософію? Головний герой розуміє, що це – його місія, проте він втомився від насичених соціальних подій і прагне звичайного відпочинку. Коцюбинський ніби питає в читача: чи не схожа така поведінка на злочин по відношенню до людей, яким головний герой відданий всією душею?

Вирішивши читати онлайн книгу «Intermezzo» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою, ви побачите внутрішню боротьбу головного героя, його роздвоєння між прагненням продовжувати свою справу і необхідністю відпочити, забувши про всіх. Його турбує ця «байдужість», і внутрішній конфлікт породжує багато питань, звернених до себе та читачів.

Цей твір треба читати, не поспішаючи, замислюючись над кожним символом, адже навіть дрібні деталі органічно доповнюють витончену душу героя. Пропонуємо скачати книгу «Intermezzo» Михайла Михайловича Коцюбинського на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат електронних книг: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) або epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Intermezzo (Інтермецо)» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Intermezzo (Інтермецо)» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Intermezzo (Інтермецо)» Михайла Коцюбинського

2 відповіді до “Intermezzo (Інтермецо)”

  1. Інна Інна сказав:

    Читаючи твори класиків інколи люблю пофілософствувати, на цей раз мені допоміг твір Інтермецо. Він неймовірно глибокий, ліричний та правдивий. Я закохалась у головного персонажа, рекомендую.

  2. Владислав Владислав сказав:

    «Інтермецо» я пам’ятаю ще зі школи. Найшовши його на книгого, я вирішив скачати та перечитати його знову. Досить філософський твір, який змушує задумуватись не тільки над змістом, а й над своїм життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *