«Інтернат» Сергій Жадан

«Інтернат» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9403 переглядів
9403 переглядів

Про книгу «Інтернат» Сергія Жадана

“Інтернат” – це твір про болючу злободенність – війну на Донбасі, яка несподівано перекреслила звичне життя місцевих жителів. Сергій Жадан написав вражаючу повість про звичайних людей зі своїми слабкостями й страхами. На сторінках цієї книги немає героїв та їх відважних вчинків, гучних патріотичних речей та звитяжних боїв. Автор показує сучасну трагедію очима жителів Донбасу, чиї домівки опинилися на межі лінії фронту.

2015 рік. Шкільний учитель Павло йде до інтернату забирати свого племінника. Ця дорога, яка триває кілька днів, – справжня подорож і випробування на міцність, адже інтернат територіально опинився на боці ворогів. Чим завершиться ця найдовша у житті Павла дорога, які емоції та спогади вона викличе у головного героя, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу “Інтернат” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн цю повість.

Сергій Жадан – талановитий письменник, який вміє говорити про глибокі та важливі речі простими й влучними словами. Емоційне напруження книги зашкалює – на кожній сторінці читач бачить неминучість і відчай, з якими мають змиритися герої твору. Автор підкреслює, що людина стає заручником обставин і повинна знаходити в собі сили протистояти їм. Павло не розпалював вогонь війни, але гасити його доведеться йому та іншим жителям Донбасу.

Книга “Інтернат” – багатошаровий і символічний твір. Назва повісті стосується цілої території, що залишилася покинутою через бойові дії та очікування воєнних жахів. Це – територія страху, і місцеві жителі створили її самі.

Цю повість необхідно читати всім, кому небайдужа доля української держави. Те, що відбулося на сході країни, знайшло мовчазну підтримку, породжену страхом щось змінити. Як з цим боротися – це філософське питання письменник порушує обережно, даючи читачеві можливість самому зробити правильні висновки.

Легкий стиль повісті “Інтернат” дозволяє прочитати її на одному подиху. Короткі й відверті діалоги, жива емоційна мова, зрозумілі та яскраво прописані характери персонажів – все це робить книгу реалістичною і цікавою сучасному читачеві.

Скачати безкоштово книгу «Інтернат» Сергія Жадана українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інтернат» Сергія Жадана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *