«Інтуїція» Анатолій Власюк

«Інтуїція» Анатолій Власюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1514 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Інтуїція» Анатолія Власюка (анотація)

Повість “Інтуїція” є візитною карткою талановитого українського письменника Анатолія Власюка. Політичні переслідування, відкрите протистояння комуністичній диктатурі та намагання вибратися з пасток спецслужб – це все довелося витримати головному герою твору Анатолію, якому вдалося втекти з виправної колонії.

Починаючи читати книгу “Інтуїція”, стикаєшся з жахіттями радянської диктатури. Анатолій Власюк яскраво змальовує життя політичних в’язнів, знущання з них та їхнє поступове підкорення тогочасному режиму.

Український композитор на ім’я Анатолій, затятий противник комунізму, навіть не зрозумів, як він опинився у цьому страшному місці. Кілька років, проведених у виправному закладі, зробили його майже божевільною людиною – він не пам’ятав свого минулого. І тільки інтуїція підказувала чоловікові, як треба себе поводити, якщо навколо одні вороги – навіть серед сусідів по камері.

Все могло змінитися в одну мить – до колонії приїхав колишній друг Анатолія Володимир Больбаков, який займав високу посаду. Нещасний політв’язень міг в одну мить стати начальником колонії, проте для цього треба було зрадити своїм інтересам та перейти на бік ворогів. І інтуїція підказала головному герою втекти. Тепер і сам Больбаков зрозумів, що він упустив небезпечного політичного злочинця, який ніколи не наважиться на зраду. Починається велике полювання та нелегке життя на волі у країні, що також виявилася своєрідною в’язницею.

Анатолій Власюк захоплює сюжетними перипетіями з перших сторінок книги, втягуючи читача у смертельно небезпечні пригоди головного героя. Чи зможе він знайти підтримку у своїх нових знайомих – водія сміттєвоза, художника та дивного чоловіка, що живе у підвалі? У кожного з героїв книги “Інтуїція” свої “скелети в шафі”.

Анатолію залишається сподіватися тільки на своє чуття, щоб не потрапити до рук агентів спецслужб. Чи вистачить йому витримки вийти переможцем? Якщо ви хочете разом з головним героєм поринути у вир пригод та інтриг, зсередини роздивившись всі тонкощі життя за межею законів радянської диктатури, пропонуємо скачати цей гостросюжетний твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Інтуїція» Анатолія Власюка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Інтуїція» Анатолія Власюка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інтуїція» Анатолія Власюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *