«Інтуїція» Анатолій Власюк

«Інтуїція» Анатолій Власюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Інтуїція» Анатоліяй Власюка

Повість “Інтуїція” є візитною карткою талановитого українського письменника Анатолія Власюка. Політичні переслідування, відкрите протистояння комуністичній диктатурі та намагання вибратися з пасток спецслужб – це все довелося витримати головному герою твору Анатолію, якому вдалося втекти з виправної колонії.

Починаючи читати книгу “Інтуїція”, стикаєшся з жахіттями радянської диктатури. Анатолій Власюк яскраво змальовує життя політичних в’язнів, знущання з них та їхнє поступове підкорення тогочасному режиму.

Український композитор на ім’я Анатолій, затятий противник комунізму, навіть не зрозумів, як він опинився у цьому страшному місці. Кілька років, проведених у виправному закладі, зробили його майже божевільною людиною – він не пам’ятав свого минулого. І тільки інтуїція підказувала чоловікові, як треба себе поводити, якщо навколо одні вороги – навіть серед сусідів по камері.

Все могло змінитися в одну мить – до колонії приїхав колишній друг Анатолія Володимир Больбаков, який займав високу посаду. Нещасний політв’язень міг в одну мить стати начальником колонії, проте для цього треба було зрадити своїм інтересам та перейти на бік ворогів. І інтуїція підказала головному герою втекти. Тепер і сам Больбаков зрозумів, що він упустив небезпечного політичного злочинця, який ніколи не наважиться на зраду. Починається велике полювання та нелегке життя на волі у країні, що також виявилася своєрідною в’язницею.

Анатолій Власюк захоплює сюжетними перипетіями з перших сторінок книги, втягуючи читача у смертельно небезпечні пригоди головного героя. Чи зможе він знайти підтримку у своїх нових знайомих – водія сміттєвоза, художника та дивного чоловіка, що живе у підвалі? У кожного з героїв книги “Інтуїція” свої “скелети в шафі”.

Анатолію залишається сподіватися тільки на своє чуття, щоб не потрапити до рук агентів спецслужб. Чи вистачить йому витримки вийти переможцем? Якщо ви хочете разом з головним героєм поринути у вир пригод та інтриг, зсередини роздивившись всі тонкощі життя за межею законів радянської диктатури, пропонуємо скачати цей гостросюжетний твір.

.footer_containerDownload free book «Інтуїція» Анатоліяй Власюка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інтуїція» Анатоліяй Власюка