«Інтуїтивне харчування» Світлана Броннікова

«Інтуїтивне харчування» Світлана Броннікова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8434 переглядів
8434 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Інтуїтивне харчування» Світлани Броннікової (анотація)

Книга «Інтуїтивне харчування» – праця за авторства письменниці Тамари Клюкіної. Книга розрахована на людей, що мають проблеми з прийомом їжі, або ж незадоволені власною статурою. Проблема переїдання та нездорового харчування стала досить гостро перед суспільством в ХХІ столітті, але не менш важливою, а, можливо, й навіть більшою, стала проблема самосприйняття людини, коли в неї є ті чи інші проблеми з їжею. В даному випадку, ця книга – це збірник інструкцій та порад для жінки, як вона може впоратись з вищезгаданими проблемами.

Як вже було сказано, в книзі читач зможе знайти поради, які розраховані, перш за все, не подолання харчової залежності. В це включається і те, що людина просто не може перестати споживати їжу. Авторка пояснює, як потрібно прислуховуватись до власного організму, та як навчити себе розуміти, коли ти голодний, а коли ні. Читати онлайн книгу «Інтуїтивне харчування» за авторства Тамари Клюкіної українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Крім безпосередніх покрокових інструкцій, авторка ще й дає поради, як потрібно ставитись до самого себе, щоб не відчувати дискомфорт, коли є негаразди з фігурою. В кінці кінців, після всіх порад читач зможе відчути тілесне та душевне полегшення, і як результат – підвищення самооцінки.

Скачати книгу «Інтуїтивне харчування» Тамари Клюкіної безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Інтуїтивне харчування» Світлани Броннікової онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Інтуїтивне харчування» Світлани Броннікової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Інтуїтивне харчування» Світлани Броннікової

3 відповіді до “Інтуїтивне харчування”

  1. Маряна Маряна сказав:

    Як скачати книгу???

  2. Соля Соля сказав:

    А де скачати?

  3. Барбара Барбара сказав:

    Після безлічі спроб схуднути мені на очі потрапила книга «Інтуїтивне харчування». Це реально безцінна книга! Вона допомогла мені зрозуміти причини моїх невдач, а найголовніше пояснила мені, чому варто прислухатись до себе. Рекомендую скачати цю книгу всім знайомим і сама періодично перечитую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *