«Історія доктора Дуліттла, його життя вдома і дивовижні пригоди в далеких країнах» Г'ю Лофтінг

«Історія доктора Дуліттла, його життя вдома і дивовижні пригоди в далеких країнах» Г'ю Лофтінг

  • Назва: Історія доктора Дуліттла, його життя вдома і дивовижні пригоди в далеких країнах
  • Письменник: Г'ю Лофтінг
  • Рік: 2020
  • Видавництво: Апріорі
  • Жанр: Зарубіжні дитячі книги
  • ISBN: 978-617-629-607-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
593 переглядів
593 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Історія доктора Дуліттла, його життя вдома і дивовижні пригоди в далеких країнах» Г'ю Лофтінга (анотація)

Доктор Медицини Джон Дуліттл був чудовим лікарем. У своєму помешканні він тримав безліч тваринок і навчився розуміти їхню мову. Гарна слава про незвичайного лікаря докотилась аж до далекої Африки, і Доктор Дуліттл помандрував туди на запрошення своїх чотирилапих друзів лікувати мавпочок. У цій подорожі він пережив багато небезпечних пригод, і завжди його виручали вірні друзі – звірята.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Історія доктора Дуліттла, його життя вдома і дивовижні пригоди в далеких країнах» Г'ю Лофтінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Історія доктора Дуліттла, його життя вдома і дивовижні пригоди в далеких країнах» Г'ю Лофтінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *