«Історія Громадянської війни в США. 1861-1865» Джеймс Форд Роудс

«Історія Громадянської війни в США. 1861-1865» Джеймс Форд Роудс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
177 переглядів
177 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Історія Громадянської війни в США. 1861-1865» Джеймса Форда Роудса (анотація)

У книзі американського історика Джеймса Форда Роудса, яка принесла йому Пулітцерівську премію у 1918 році, детально та прискіпливо описано визначальну подію для Сполучених Штатів — Громадянську війну 1861—1865 років. Ця книга не є сухою хронікою, а натомість кожну подію підсилює детальними портретами сучасників, їх власними роздумами. Автор розглядає Громадянську війну не тільки через призму битв, а й додає широку панораму дипломатичної гри, проникає до владних кабінетів, бавовняних плантацій, вулиць індустріальних міст. І все це щоби максимально об’єктивно, яскраво та детально розповісти історію Громадянської війни.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Історія Громадянської війни в США. 1861-1865» Джеймса Форда Роудса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Історія Громадянської війни в США. 1861-1865» Джеймса Форда Роудса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *