«Історія LEGO» Нільс Лунде

«Історія LEGO» Нільс Лунде

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
207 переглядів
207 переглядів

Про книгу «Історія LEGO» Нільса Лунде

Книга «Історія LEGO» написана таким відомим датським письменником, як Нільс Лунде. Прочитавши її, ви дізнаєтесь всі деталі неймовірної історії появи такої іграшки, як LEGO.

Скрута стала головним мотивом у створенні всім знайомої компанії. Оле Кірк Крістіансен позбувся роботи, коли сталась фінансова криза. Від відчаю він почав займатись виготовленням дерев’яних іграшок, які він продавав разом з сином. Назву компанії він дав LEGO, що з датської означає «грати добре». Майже 17 років знадобилось для того, щоб пластмасова цеглинка стала символом компанії. Фірма переживала як спади, так і злети, але завжди залишалась на плаву. Основним викликом для компанії став 2004 рік. Всі думали, що це кінець, але їй вдалось вистояти та стати більш сильною та прибутковою.

Що ж було секретом компанії? Хто вплинув на її розвиток? Чому діти по всьому світу визнали LEGO, як одну з найкращих іграшок? Про це все ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Історія LEGO» Нільса Лунде українською мовою.

Скачати книгу «Історія LEGO» Нільса Лунде безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Історія LEGO» Нільса Лунде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *