«Історія Лізі» Стівен Кінг

«Історія Лізі» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3152 переглядів
3152 переглядів

Про книгу «Історія Лізі» Стівена Кінга

“Історія Лізі” – одна з найромантичніших й найчуттєвіших книг великого майстра жахів Стівена Кінга. Письменник присвятив її своїй дружині, яка завжди підтримувала й надихала його на створення геніальних творів. Ця містична історія викликає величезний смуток і змушує задуматися над самотністю й бажанням залишатися з коханою людиною навіть після її смерті.

Головна героїня роману Лізі – дружина талановитого письменника Скота Лендона. Починаючи читати книгу, стикаєшся з трагічною подією – Скот вмирає за незрозумілих обставин, і Лізі залишається на самоті зі своїми почуттями, страхами і бажанням зазирнути у глибину творчості й життя свого чоловіка. Це – зав’язка сюжету, з якої починаються пригоди відважної жінки, яка вирішила ступити назустріч Темним силам…

Інтрига, якою Стівен Кінг зачіпає читача на перших сторінках книги, має стрімкий і несподіваний розвиток. Нещасну жінку переслідує божевільний незнайомець – один із шанувальників творчості її чоловіка. Лізі включається у містичну гру з минулим, і здається, що сам Скот залишив своїй дружині ряд підказок, які розкриваються на різних етапах “пошуку скарбів”. Голос Лендона постійно звучить у свідомості жінки, ведучи її до найпотаємніших і найжахливіших секретів. Саме за ними стоїть його божевільне натхнення, що допомогло створити чудові твори.

“Історія Лізі” – це строкате полотно із темного минулого і нинішнього життя, де велика увага приділяється спогадам головної героїні про коханого й загадкового чоловіка. Його образ перетікає з однієї форми в іншу, знаходячи своє відображення в різних вимірах і навіть в обличчях знайомих людей. Лізі, ця тендітна, але сильна духом жінка, змогла зробити неможливе – пробитися крізь містичну завісу, щоб врятувати себе і своїх рідних від божевілля.

Книгу “Історія Лізі” варто скачати й прочитати всім, хто хоче поринути у світ фантазій, бурхливих емоцій, відвертих стосунків і містичних перетворень. Стівен Кінг залишається тут неперевершеним – він створив майже автобіографічний роман з надзвичайно живими персонажами у надто страшній реальності.

Скачати безкоштово книгу «Історія Лізі» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Історія Лізі» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Історія Лізі”

  1. Анна Анна сказав:

    Книжка топ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *