«Історія Лізі» Стівен Кінг

«Історія Лізі» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4665 переглядів
4665 переглядів

Короткий зміст книги «Історія Лізі» Стівена Кінга (анотація)

“Історія Лізі” – одна з найромантичніших й найчуттєвіших книг великого майстра жахів Стівена Кінга. Письменник присвятив її своїй дружині, яка завжди підтримувала й надихала його на створення геніальних творів. Ця містична історія викликає величезний смуток і змушує задуматися над самотністю й бажанням залишатися з коханою людиною навіть після її смерті.

Головна героїня роману Лізі – дружина талановитого письменника Скота Лендона. Починаючи читати книгу, стикаєшся з трагічною подією – Скот вмирає за незрозумілих обставин, і Лізі залишається на самоті зі своїми почуттями, страхами і бажанням зазирнути у глибину творчості й життя свого чоловіка. Це – зав’язка сюжету, з якої починаються пригоди відважної жінки, яка вирішила ступити назустріч Темним силам…

Інтрига, якою Стівен Кінг зачіпає читача на перших сторінках книги, має стрімкий і несподіваний розвиток. Нещасну жінку переслідує божевільний незнайомець – один із шанувальників творчості її чоловіка. Лізі включається у містичну гру з минулим, і здається, що сам Скот залишив своїй дружині ряд підказок, які розкриваються на різних етапах “пошуку скарбів”. Голос Лендона постійно звучить у свідомості жінки, ведучи її до найпотаємніших і найжахливіших секретів. Саме за ними стоїть його божевільне натхнення, що допомогло створити чудові твори.

“Історія Лізі” – це строкате полотно із темного минулого і нинішнього життя, де велика увага приділяється спогадам головної героїні про коханого й загадкового чоловіка. Його образ перетікає з однієї форми в іншу, знаходячи своє відображення в різних вимірах і навіть в обличчях знайомих людей. Лізі, ця тендітна, але сильна духом жінка, змогла зробити неможливе – пробитися крізь містичну завісу, щоб врятувати себе і своїх рідних від божевілля.

Книгу “Історія Лізі” варто скачати й прочитати всім, хто хоче поринути у світ фантазій, бурхливих емоцій, відвертих стосунків і містичних перетворень. Стівен Кінг залишається тут неперевершеним – він створив майже автобіографічний роман з надзвичайно живими персонажами у надто страшній реальності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Історія Лізі» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Історія Лізі» Стівена Кінга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Історія Лізі» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Історія Лізі”

  1. Анна Анна сказав:

    Книжка топ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *