«Історія Лізі» Стівен Кінг

«Історія Лізі» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Історія Лізі» Стивена Кинга

“Історія Лізі” – одна з найромантичніших й найчуттєвіших книг великого майстра жахів Стівена Кінга. Письменник присвятив її своїй дружині, яка завжди підтримувала й надихала його на створення геніальних творів. Ця містична історія викликає величезний смуток і змушує задуматися над самотністю й бажанням залишатися з коханою людиною навіть після її смерті.

Головна героїня роману Лізі – дружина талановитого письменника Скота Лендона. Починаючи читати книгу, стикаєшся з трагічною подією – Скот вмирає за незрозумілих обставин, і Лізі залишається на самоті зі своїми почуттями, страхами і бажанням зазирнути у глибину творчості й життя свого чоловіка. Це – зав’язка сюжету, з якої починаються пригоди відважної жінки, яка вирішила ступити назустріч Темним силам…

Інтрига, якою Стівен Кінг зачіпає читача на перших сторінках книги, має стрімкий і несподіваний розвиток. Нещасну жінку переслідує божевільний незнайомець – один із шанувальників творчості її чоловіка. Лізі включається у містичну гру з минулим, і здається, що сам Скот залишив своїй дружині ряд підказок, які розкриваються на різних етапах “пошуку скарбів”. Голос Лендона постійно звучить у свідомості жінки, ведучи її до найпотаємніших і найжахливіших секретів. Саме за ними стоїть його божевільне натхнення, що допомогло створити чудові твори.

“Історія Лізі” – це строкате полотно із темного минулого і нинішнього життя, де велика увага приділяється спогадам головної героїні про коханого й загадкового чоловіка. Його образ перетікає з однієї форми в іншу, знаходячи своє відображення в різних вимірах і навіть в обличчях знайомих людей. Лізі, ця тендітна, але сильна духом жінка, змогла зробити неможливе – пробитися крізь містичну завісу, щоб врятувати себе і своїх рідних від божевілля.

Книгу “Історія Лізі” варто скачати й прочитати всім, хто хоче поринути у світ фантазій, бурхливих емоцій, відвертих стосунків і містичних перетворень. Стівен Кінг залишається тут неперевершеним – він створив майже автобіографічний роман з надзвичайно живими персонажами у надто страшній реальності.

Завантажити безкоштовно книгу «Історія Лізі» Стивена Кинга

Завантажити книгу «Історія Лізі» у форматі:

Рекомендації

Повернення у притулок
Повернення у притулок Меделін Ру
Відьмак. Вежа Ластівки
Відьмак. Вежа Ластівки Анджей Сапковський
Відьмак. Сезон гроз
Відьмак. Сезон гроз Анджей Сапковський
Відьмак. Останнє бажання
Відьмак. Останнє бажання Анджей Сапковський

Відгуки на книгу «Історія Лізі» Стивена Кинга