«Історія тиші. Від ренесансу до наших днів» Ален Корбен

«Історія тиші. Від ренесансу до наших днів» Ален Корбен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
231 переглядів
231 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Історія тиші. Від ренесансу до наших днів» Алена Корбена (анотація)

Що таке тиша?

Як її висловити, як пояснити? Яку роль відіграла вона в історії людства? На ці питання намагається знайти відповіді відомий французький історик Ален Корбен, знаний «дослідник почуттів». Віртуозно жонглюючи цитатами і алюзіями, автор у доступній формі наводить як історичний, так і глибинно-психологічний виклад своїх поглядів, знахідок і тез.

Для широкого кола читачів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Історія тиші. Від ренесансу до наших днів» Алена Корбена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Історія тиші. Від ренесансу до наших днів» Алена Корбена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *