«Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Дід Свирид

«Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Дід Свирид

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4791 переглядів
4791 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Діда Свирида (анотація)

Книга «Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Діда Свирида – це поєднання легкої та захопливої оповіді, що пронесуть читача по найвизначнішим та найцікавішим сторінкам історії України. Поєднуючи оригінальний авторський стиль та необхідну прискіпливість, коли мова заходить про історичні факти та події, книга сподобається як дорослим читачам, так і їх дітям, доповнюючи знання різних поколінь про сторінки історії своєї Батьківщини. Особливості авторського стилю полягають і в тому, що автор намагається відтворити діалоги історичних персонажів, поєднавши це з пропозицією читачам самостійно робити аналіз окремих історичних епізодів.

Перша книга автора розкаже про українські землі до 1054 року від Різдва Христового. В цей часовий проміжок, що був взятим для історії, увійшла історія від самого її початку й до того, як на Дніпрі з’явилась велика та могутня Русь, називатимуть яку за найвеличнішим її містом – Києвом. Оповідь поєднує в собі розповідь не тільки про території майбутньої незалежної України, але й не оминає історії сусідніх держав, що формує в читача в голові необхідний контекст і розуміння подій, що відбувались.

Перераховуючи позитивні сторони праці Діда Свирида, неможливо не згадати те, з якою ґрунтовністю автор висвітлює факти, формуючи у читача не просто маленькі острівці, пов’язані ниткою оповіді, а широке полотно історичних подій. Для науково-популярної праці, приправленої художнім авторським стилем, це не тільки оригінально, але й корисно, особливо для юного читача, що лиш починає пізнавати історію своєї країни.

Зміст:
Вступ
§ 1. Первісні люди і заселення України
§ 2. Початок осілого життя
§ 3. Трипільська цивілізація
§ 4. Предки аріїв?
§ 5. Кімерійці, скіфи, сармати та інші: доба фентезі
§ 6. Антична Україна
§ 7. Готська Україна
§ 8. Гуни в Україні
§ 9. Витоки української державності
§10. Зародження Київської держави
§11. Рання княжа доба
§ 12. Князь Олег
§ 13. Князь Ігор
§ 14. Княгиня Ольга
§15. Князь Святослав
§ 16. Князь Володимир
§17. Князь Ярослав
Післямова

Слухати аудіокнигу «Історія України від Діда Свирида. Книга 1» онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Діда Свирида українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Діда Свирида

2 відповіді до “Історія України від Діда Свирида. Книга 1”

  1. олена олена сказав:

    Супер

  2. Юрій Юрій сказав:

    Так а як завантажити ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *