«Іствікські відьми» Джон Апдайк

«Іствікські відьми» Джон Апдайк

  • Назва: Іствікські відьми
  • Письменник: Джон Апдайк
  • Рік: 1984
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 978 617-12-4915-8,978-617-12-4731-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1981 переглядів
1981 переглядів

Про книгу «Іствікські відьми» Джона Апдайка

Роман у жанрі магічного реалізму “Іствікські відьми” – класика не лише світової літератури, а й кінематографу. Джон Апдайк і подумати не міг, що його книга стане основою для оскароносного фільму з легендарним Джеком Ніколсоном у головній ролі! Така несамовита популярність цієї історії надихнула автора на створення продовження цього твору – роман “Іствікські вдови”. Ці книги утворили цикл під назвою “Іствік”.

Головні героїні твору – самотні жінки середнього віку Олександра, Сьюкі та Джейн. Життя закинуло їх до маленького містечка Іствік, проте вони не змогли знайти тут особистого щастя. Їх об’єднує не лише дружба, а й магія – кожна з головних героїнь є відьмою. Кожного тижня вони збираються на душевні посиденькі з алкоголем, проводять свої магічні ритуали та мріють про гідних чоловіків. І одного разу в їхнє розмірене життя вривається справжній диявол!

Деріл Ван Хорн – привабливий чоловік, який оселився в Іствіку з незрозумілих причин. Його особа привернула увагу всіх жінок міста, включаючи головних героїнь. Кожна з трьох відьом потрапила під його чари, та виявилося, що мати з ним справу небезпечно. Його диявольська натура принесла немало жахів і проблем його прихильницям, які наївно шукали ніжності й кохання. Проте і щасливих моментів було безліч.

“Родзинкою” книги “Іствікські відьми” є близькі стосунки головного героя з Алекс, Сьюкі та Джейн, які зачаровують своїм описом. Чоловік не просто був коханцем для кожної з них – він допоміг жінкам розкрити себе та звільнитися від самотності. Цікаво читати про ту “хімію”, що виникала між головними персонажами чи то від магії, чи то від пристрасті.

Книга “Іствікські відьми” складається з двох великих пластів – магічного й психологічного. Вони настільки тісно переплетені між собою, що важко сказати, де закінчується реальність і починається чарівництво.

Джон Апдайк довів, що жінки, шукаючи своє щастя, можуть протистояти навіть самому дияволу. Недовге, але яскраве знайомство з Ван Хорном кардинально змінило життєві цінності Алекс, Сьюкі та Джейн. Чим закінчиться ця драматична історія, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати роман до кінця.

Завантажити безкоштовно книгу «Іствікські відьми» Джона Апдайка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іствікські відьми» Джона Апдайка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *