«Іван Драч» Михайло Павлович Загребельний

«Іван Драч» Михайло Павлович Загребельний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1286 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Іван Драч» Михайла Павловича Загребельного (анотація)

Біографічна книга «Іван Драч» за авторства Михайла Павловича Загребельного веде розповідь про непересічну людину в українському мистецтві – Івана Федоровича Драча, який був поетом, драматургом, кіносценаристом, перекладачем, та політиком.

За своє життя він заслужив чимало нагород, як Шевченківська премія, Державна премія СРСР, також він був кавалером ордену князя Ярослава Мудрого V ступеня, та отримав статус Героя України. Будучи людиною невичерпної внутрішньої енергії, Драч продовжує свою плідну роботу, пишучи вірші, наставляючи творчу молодь, та до того всього займаючи активну громадську позицію, очолюючи Конгрес української інтелігенції.

В своїй роботі автор всебічно та в різних деталях описує непростий шлях становлення одного з метрів сучасного культурного простору України. Вклад таких людей, як Іван Драч, в культурний фонд важко переоцінити, і тому надзвичайно важливо, щоб про таких Людей з великої букви можна було дізнатись.

Ви можете скачати книгу «Іван Драч» Михайла Павловича Загребельного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому ресурсі електронних книг.

Дізнатися більше можна, якщо почати читати онлайн книгу «Іван Драч» з під пера Михайла Павловича Загребельного українською мовою, скориставшись нашим сайтом.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Іван Драч» Михайла Павловича Загребельного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Іван Драч» Михайла Павловича Загребельного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іван Драч» Михайла Павловича Загребельного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *