«Іван Іванович» Микола Хвильовий

«Іван Іванович» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1031 переглядів
1031 переглядів

Про книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового

Книга «Іван Іванович» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. Твір, який побачив світ у 1929 році, складається з семи частин та розповідає про патологічні зрушення, які відбувались з суспільством в більшовицькій Україні за часи НЕПу.

Книга ставить питання про оманливість постатей, які боролись за титул господарів нового часу. У творі автор глузливо ставиться не тільки до таких Іван Івановичей, але й до всієї провальної революції.

Головні герої Іван Іванович та його дружина Марфа Галактіонівна — затяті поборники революції, які не гребують використовувати конфісковані турецькі килими та віденські стільці. На них працює кухарка та гувернантка, але подружжя вважає, що дотримується «почуття пролетарської норми»: кухарка не має окремої кімнати, діти відвідують дитсадок, щоб не відриватись від колективу, а самі вони на збори партії переодягаються в зношений одяг. Їм так комфортно в масках, що навіть вдома вони забувають їх знімати.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового українською мовою, то зрозумієте, що вся книга є висміюванням тогочасного суспільства, з його недолугими реформами та невмінням організовувати гідне життя людині.

Скачати книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *