«Іван Іванович» Микола Хвильовий

«Іван Іванович» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1826 переглядів

Короткий зміст книги «Іван Іванович» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Іван Іванович» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. Твір, який побачив світ у 1929 році, складається з семи частин та розповідає про патологічні зрушення, які відбувались з суспільством в більшовицькій Україні за часи НЕПу.

Книга ставить питання про оманливість постатей, які боролись за титул господарів нового часу. У творі автор глузливо ставиться не тільки до таких Іван Івановичей, але й до всієї провальної революції.

Головні герої Іван Іванович та його дружина Марфа Галактіонівна — затяті поборники революції, які не гребують використовувати конфісковані турецькі килими та віденські стільці. На них працює кухарка та гувернантка, але подружжя вважає, що дотримується «почуття пролетарської норми»: кухарка не має окремої кімнати, діти відвідують дитсадок, щоб не відриватись від колективу, а самі вони на збори партії переодягаються в зношений одяг. Їм так комфортно в масках, що навіть вдома вони забувають їх знімати.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового українською мовою, то зрозумієте, що вся книга є висміюванням тогочасного суспільства, з його недолугими реформами та невмінням організовувати гідне життя людині.

Скачати книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Іван Іванович» Миколи Хвильового та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Іван Іванович» Миколи Хвильового: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Іван Іванович» Миколи Хвильового і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іван Іванович» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *