«Іван та Чорна Пантера» Володимир Савович Лис

«Іван та Чорна Пантера» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
349 переглядів
349 переглядів

Про книгу «Іван та Чорна Пантера» Володимира Савовича Лиса

Книга «Іван і Чорна Пантера» – черговий літературний експеримент від талановитого українського письменника сучасності Володимира Лиса. Колоритна мова твору переплітається з яскравим сюжетним візерунком, в якому є прозорий натяк на суперечливість сучасних цінностей та руйнування застиглих стереотипів і шаблонів. З одного боку до читача наближається знаменита американська супермодель Таумі Ремпбел, яка веде богемний спосіб життя та насолоджується своїм зірковим статусом. Їй автор протиставляє простого сільського та дурнуватого хлопця Івана – мешканця села Кукурічки.

Події роману роману «Іван і Чорна Пантера» розгортаються швидко і непередбачувано. Ця історія розпочинається як звичайна реалістична драма: Таумі Ремпбел на прізвисько Чорна Пантера стає справжнім кумиром для Івана. Він мріє зустрітися зі своїм божеством й ретельно охороняє свої почуття від зовнішніх втручань, мріючи про романтичні стосунки.

Здавалося б, ці мрії повинні залишитися звичайним маренням закоханого сільського парубка, але раптово Таумі прибуває до цього Богом покинутого села – саме у ньому вона має знайти череп відомої чаклунки, щоб зберегти свою славу. Якою стала зустріч двох головних героїв, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю захоплюючу книгу.

Володимир Савович Лис жонглює літературними жанрами: кожен його новий твір є особливим та оригінальним, не схожим на попередню творчість. Містичний присмак додає цій книзі особливого шарму, стирає межі між жанрами та створює справжні лабіринти інтриг. Давні африканські вірування, що зненацька вриваються у сучасне життя та застиглі матеріальні цінності, несподівано перегортають звичний для всіх нас світ догори дригом. Цікавим поворотом роману виявляється дивна натура головної героїні – вона насправді є африканською жрицею, якій необхідно здійснити давній ритуал…

Якщо ви шукаєте іронично-філософську, драматичну і в той же час пригодницьку історію, пропонуємо скачати «Іван і Чорна Пантера» Володимира Савовича Лиса. Завітайте до нашої віртуальної бібліотеки – тут ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іван та Чорна Пантера» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *