«Іван Вишенський» Іван Франко

«Іван Вишенський» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
584 переглядів
584 переглядів

Про книгу «Іван Вишенський» Івана Франко

Важко переоцінити значущість літературних шедеврів, котрі залишив по собі український поет Іван Франко. Його творами зачитуються мільйони поціновувачів класики не тільки з України, але й з інших куточків світу.

Пропонуємо читати онлайн книгу «Іван Вишенський» Івана Яковича Франка українською мовою. Твір допоможе ближче познайомитись з філософією українського поета, дізнатись, яким було його бачення подій, свідком яких він став за часи своєї боротьби з русифікацією рідного краю.

Герой книги «Іван Вишенський» – чоловік, який понад усе бажає добра своїй країні. Він прагне свободи власного народу, самостійності та права приймати рішення так, як цього вимагає населення.

Найбільше це стосується релігії. Вишенський проти окатоличення людей. Він не розуміє, для чого змушувати людей відмовлятись від віри, в якій їх вирощували с пелюшок. Чоловік здатен на все, щоб допомогти своєму народу, однак самотужки він не в змозі вирішити ситуацію.

Водночас Іван Вишенський – надто суперечлива особа. На фоні боротьби з католицизмом він прагне віднайти своє покликання перед Богом. Все своє життя чоловік намагається зблизитись з Христом.

До чого призведе боротьба Івана з окупантами? Чи знайде він своє призначення? Щоб дізнатись про це, достатньо скачати книгу «Іван Вишенський» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Іван Вишенський» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іван Вишенський» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *