«Івасик-телесик»

«Івасик-телесик»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3030 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Івасик-телесик» (анотація)

Український фольклор сповнений великою кількістю різноманітних історій та повістей. Проте важливе місце в ньому займають казки. Вони з давніх-давен були інструментом, що дозволяв передавати знання новому поколінню через метафоричні історії. Одна з таких є в книзі «Івасик-Телесик». Твір розповідає читачеві фантасмагоричну історію, яка здатна захопити юних читачів. Ця казка є однією з самих відомих з плеяди народної творчості, і її знають всі з малу до велика.

Одразу варто зазначити, що казка розрахована на дітей зовсім раннього віку, які тільки вчаться читати. Тут їм в нагоді і може знадобитись історія про хлопчика, якого зробили з дерева. Частково історія може нагадувати казку про Піноккіо, проте розповідь про Івасика відрізняється народним колоритом та геть іншою історією. До речі, на нашому сайті можна читати онлайн книгу «Івасик-Телесик» українською мовою.

Сам сюжет розгортається навколо того самого Івасика-Телесика. На світ він з’явився незвичайно. Дід та баба, що не мали дітей, вирішили собі вистругати онука зі звичайного поліна, і в них вийшов справжній хлопчик. Івасик був дуже кмітливим, прудким, але разом з тим турботливим.

А головним антагоністом в казці є змія, яка бажає з’їсти хлопчика. Дізнатися більше про пригоди хлопчика можна, скачавши книгу «Івасик-Телесик».

Слухати аудыоказку «Івасик-Телесик» онлайн:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Івасик-телесик» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Івасик-телесик» українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Івасик-телесик»

Одна відповідь до “Івасик-телесик”

  1. Людмила Людмила сказав:

    Чудове видання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *