«Ієрогліф кохання» Люба Клименко

«Ієрогліф кохання» Люба Клименко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
320 переглядів
320 переглядів

Про книгу «Ієрогліф кохання» Любы Клименко

Люба Клименко – сучасна українська письменниця, яка обрала для своєї творчості жанр еротичної прози. На її думку, тема іншого боку кохання – сексуального – розкриває набагато більше подробиць нашого життя порівняно з платонічним боком цього почуття. В її книгах ви побачите відверті описи хімії кохання у поєднанні з фізіологічними потребами.

Проте така тематика – не самоціль у творчості Люби Клименко. Її пікантні сцени поєднуються з важливими суспільно-моральними проблемами, створюючи неповторний і витончений сюжетний малюнок. Такою ж цікавою та колоритною є її книга «Ієрогліф кохання».

Починаючи читати онлайн цей вишуканий твір, знайомимося з Христею та Франсуа – незвичайною парою, яка відкриє читачеві таємниці східної пристрасті. Українсько-французькі стосунки з додаванням східних прянощів вилилися у захоплюючу еротичну пригоду з мандрівкою до Східної Азії та майже детективною інтригою.

Молоді люди не лише повністю занурилися у свої почуття та бажання, а намагалися через кохання пізнати навколишній світ, зокрема цікаву східну культуру. У книзі ви знайдете незвичайні рецепти страв, звичаї та культурні обряди, опис найвизначніших памяток Сходу – одним словом, все для того, щоб повністю зануритися в цей атмосферний сюжет.

Роман «Ієрогліф кохання» – органічне поєднання тревел-роману та проникливої любовно-еротичної драми. Авторка відверто говорить про емоції головних героїв та їхній сміливий прояв незвичайними, навіть дещо нестандартними способами. Але при цьому вона не забуває про труднощі, з якими стикаються Христя та Франсуа. Вони їх загартовують, роблять сильнішими та морально витривалішими. Неочікувана кінцівка книги змушує замислюватися над істинним призначенням кохання та його ціною.

Цей роман викликає сильні та суперечливі емоції: від захоплення до осуду, від радості й піднесення до щемливого смутку… Поспішайте скачати «Ієрогліф кохання» Люби Клименко в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ієрогліф кохання» Любы Клименко