«Із днів журби» Іван Франко

«Із днів журби» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
582 переглядів
582 переглядів

Про книгу «Із днів журби» Івана Франко

Життя українського митця Івана Франка було сповнене моментів жалю та розчарувань. Цей поет, як ніхто інший, знав, що таке приниження та знущання. Як переживав часи розпачу відомий класик? На що був змушений йти заради майбутнього свої рідних та близьких? Та що допомагало йому не втрачати надії? Про все це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Із днів журби» Івана Яковича Франка українською мовою.

Надзвичайно важко боротись з системою, котру укорінили жорстокі загарбники. Автор книги зрозумів це дуже рано. З юних років йому приходилось миритись з байдужістю оточуючих, відсутністю у них бажання йти на зміни та впевненістю, що вони все роблять правильно.

Автор книги «Із днів журби» намагався переконати людей в тому, що вони достойні кращого життя. Проте більшість його спроб закінчувалась невдачами. З часом поет зрозумів – прийшов час рішучих дій, котрі допоможуть змінити свідомість українського народу.

Автор створив власну програму, яка допомогла б закликати людей до боротьби. Так розпочався один з найважливіших періодів в житті поета – час, коли він нарешті досягнув бажаного результату, але й втратив людей, котрих завжди вважав своїми союзниками.

З якими труднощами довелось зіштовхнутись автору? Отримаєте відповідь, якщо вирішите скачати книгу «Із днів журби» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt(тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Із днів журби» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Із днів журби» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *