«Із літ моєї молодості» Іван Франко

«Із літ моєї молодості» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
751 переглядів
751 переглядів

Про книгу «Із літ моєї молодості» Івана Франко

Життя українського класика Івана Франка сповнене таємниць, на які пролити світло може лише сам поет. Він залишив по собі велику кількість літературних шедеврів, котрі можна вважати автобіографією.

Особливої уваги поціновувачів української класики заслуговують юні роки поета – період, коли в його голові зародились думки про незалежність українського народу, свободу слова та віросповідання, право самостійно керувати своєю країною. З чого почався не тільки творчий, але й патріотичний шлях поета? Надзвичайно цікаві відповіді ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «Із літ моєї молодості» Івана Яковича Франка українською мовою.

Не всі знають, наскільки самокритично ставився поет до власних творів. Тоді ще нікому не відомий автор відверто соромився публікувати свої перші рядки. Він боявся, що справжні літературні митці засміють його та вб’ють в ньому жагу до творчості.

Після написання декількох сотень віршів автор книги «Із літ моєї молодості» більше не бажав приховувати свій талант. Він почав виносити ідею про зміни, бажання донести до народу власну позицію. З цього і розпочався життєвий шлях одного з найвідоміших класиків українською літератури.

Хто з оточуючих став першим читачем автора? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Із літ моєї молодості» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Із літ моєї молодості» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Із літ моєї молодості» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *