«Із літ моєї молодості» Іван Франко

«Із літ моєї молодості» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1653 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Із літ моєї молодості» Івана Франко (анотація)

Життя українського класика Івана Франка сповнене таємниць, на які пролити світло може лише сам поет. Він залишив по собі велику кількість літературних шедеврів, котрі можна вважати автобіографією.

Особливої уваги поціновувачів української класики заслуговують юні роки поета – період, коли в його голові зародились думки про незалежність українського народу, свободу слова та віросповідання, право самостійно керувати своєю країною. З чого почався не тільки творчий, але й патріотичний шлях поета? Надзвичайно цікаві відповіді ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «Із літ моєї молодості» Івана Яковича Франка українською мовою.

Не всі знають, наскільки самокритично ставився поет до власних творів. Тоді ще нікому не відомий автор відверто соромився публікувати свої перші рядки. Він боявся, що справжні літературні митці засміють його та вб’ють в ньому жагу до творчості.

Після написання декількох сотень віршів автор книги «Із літ моєї молодості» більше не бажав приховувати свій талант. Він почав виносити ідею про зміни, бажання донести до народу власну позицію. З цього і розпочався життєвий шлях одного з найвідоміших класиків українською літератури.

Хто з оточуючих став першим читачем автора? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Із літ моєї молодості» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читайте також усі 👉 Вірші Івана Франка 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Із літ моєї молодості» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Із літ моєї молодості» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Із літ моєї молодості» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *