«Із секретів поетичної творчості» Іван Франко

«Із секретів поетичної творчості» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1388 переглядів
1388 переглядів

Про книгу «Із секретів поетичної творчості» Івана Франко

Книга «Із секретів поетичної творчості» однією з перших продемонструвала неймовірний талант Івана Франка не тільки як поета, але й як прозаїка. В ній український класик розповідає, які поетичні прийоми він використовував під час створення своїх віршів. Автор згадує, що підштовхнуло його до написання творів, котрі в роки його життя виявились революційними, а через це зрозумілими не всім читачам.

Яким був поетичний шлях поета та які перешкоди йому прийшлось подолати на шляху до визнання? Дізнаєтесь про це, почавши читати онлайн книгу «Із секретів поетичної творчості» Івана Яковича Франка українською мовою.

Ця книга автора виявилась дуже нестандартною та захоплюючою. Український класик в надзвичайно цікавій манері розповідає про власне бачення ідеального віршованого твору. Він згадує, з яким натхненням підходив до написання кожного вірша, як по декілька разів перечитував його перед публікацією, як черпав натхнення в інших поетів.
В книзі детально описана кожна складова вірша. На її сторінках автор аналізує найбільш значущі деталі – від лексики до фонетики.

Що допомогло автору віднайти формулу бездоганного віршованого твору та що він радить своїм наступникам? Відповіді з перших уст ви отримаєте, якщо вирішите скачати книгу «Із секретів поетичної творчості» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Із секретів поетичної творчості» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Із секретів поетичної творчості» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *