«Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович Лис

«Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6810 переглядів
6810 переглядів

Короткий зміст книги «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Книга «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» – строката енциклопедія добра і розуму від наймудрішої людини, яку знав письменник Володимир Савович Лис – його бабусі Пелагеї. Ще будучи хлопчиком, він прислухався до неї та був зачарований її влучними і красивими висловами, лагідним характером, величезним багажом народних приказок, легенд, оповідок, міфів та іншою мудрістю, яку вона розсипала серед оточуючих, наче діаманти.

Збірку «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» можна умовно поділити на дві частини. До першої з них слід віднести народний фольклор, який бабуся письменника збирала й накопичувала роками й десятиліттями. Особливо цікаво познайомитися з поліськими міфами та легендами про дивину природних явищ, появу міст, лісів, річок та озер, містичні події та нечисту силу. Крім них, до фольклорної частини книги можна віднести казки та лікувальні рецепти, прислів’я та приказки, природні й знахарські прикмети, місяцелік та унікальний словничок з поліськими цікавинками.

Друга частина збірника розкриває життєву філософію бабусі Пелагеї. Це глибинні уроки добра і милосердя, любові та мудрості. Пелагея вчить, що є найголовнішим у вихованні дітей, як стати ближчим до Бога, як знайти сенс свого життя, як позбавитися будь-яких страхів та відчуття провини, та ще багатьом речам, що увійшли до розряду вічних питань і моральних дилем людства. Безцінними є поради щодо знаходження гармонії у душі та позбавлення себе почуття провини. Ця надзвичайна жінка закликає бути ближчим до Бога, ділиться молитвами та наймудрішими приповідками з Біблії.

Лагідна, співоча й «соковита» мова книги зачаровує своєю красою та западає самісіньке серце. Якщо ви хочете скачати «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимира Савовича Лиса, виберіть найбільш зручні формати електронних книг із запропонованих: fb2, txt, epub та rtf. Для бажаючих читати онлайн цю духовну енциклопедію ми пропонуємо матеріали електронної бібліотеки безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимира Савовича Лиса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимира Савовича Лиса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимира Савовича Лиса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимира Савовича Лиса

Про ласку і добре слово

не скупіться на ласку. Бо часом людина хоче добре слово сказати, а тут-таки згадує: він ци вона мине обідили колись, ци думає: ич, як вирядилася, яка краля, як пава шпацірує, хвіст розпустила, а куди б то? Чого я їй маю казати та за одяг або вигляд хвалити? Обійдеться! Не обійдеться, кажу я вам, теє слово, як дерево, що мало спалахнути, зігріти, – зітліє, зморщиться, стане обвугленим, а затим трухлявим. Бо ни сказане було, ни народилося, а мало би радість принести. а те нисказане слово забирає часточку з вас самих, людина меншає, сама того не помічає, і їй, гляди, їдне, друге ни вдається. бо сили нима. Помаліла людина.

Пригорни в думці того, кого хотів би пригорнути – так удвох і сидіте, доки не зігрієтесь.

так пити хочеться, що й добрий кусок сала з"їла б.

Ой, дорогеї гості, куди ж вас посадити, хіба горох перебирати.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *