«Із Вариної біографії» Микола Хвильовий

«Із Вариної біографії» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
613 переглядів
613 переглядів

Про книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового

Книга «Із Вариної біографії» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. У своїх книгах письменник любив змальовувати таких персонажів, як розчаровані революціонери, або ж роздвоєні люди, яким властиво в різних обставинах поводити себе по-різному.

«Із Вариної біографії» являє собою соціально-психологічну новелу, в якій порушується тема чистоти любовних стосунків, яка здебільшого знецінена в сьогоденні. Сюжет книги обертається навколо головної героїні. Варя, яка з чотирнадцяти років виявляла «охоту до чоловіків» та за порадою легковажної матері «закрутила любов з гетьманським офіцером», народжує дитину. Чи зможе молода матір з дитиною вистояти у жорстокому світі? Чи зламає її доля?

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового українською мовою, то дізнаєтесь про подальше життя головної героїні. Автор розкриє подробиці тяжкого життя не тільки бідної матері, а й всього українського народу в тогочасній Україні.

Скачати книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *