«Із Вариної біографії» Микола Хвильовий

«Із Вариної біографії» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1144 переглядів

Короткий зміст книги «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Із Вариної біографії» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. У своїх книгах письменник любив змальовувати таких персонажів, як розчаровані революціонери, або ж роздвоєні люди, яким властиво в різних обставинах поводити себе по-різному.

«Із Вариної біографії» являє собою соціально-психологічну новелу, в якій порушується тема чистоти любовних стосунків, яка здебільшого знецінена в сьогоденні. Сюжет книги обертається навколо головної героїні. Варя, яка з чотирнадцяти років виявляла «охоту до чоловіків» та за порадою легковажної матері «закрутила любов з гетьманським офіцером», народжує дитину. Чи зможе молода матір з дитиною вистояти у жорстокому світі? Чи зламає її доля?

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового українською мовою, то дізнаєтесь про подальше життя головної героїні. Автор розкриє подробиці тяжкого життя не тільки бідної матері, а й всього українського народу в тогочасній Україні.

Скачати книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Із Вариної біографії» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *