«Його особистий жах» Уля Сер, Міс Дарина

«Його особистий жах» Уля Сер, Міс Дарина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
292 переглядів
292 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Його особистий жах» Улі Сер, Міс Дарини (анотація)

– Ви будете благати мене не йти, коли мені набридне тут працювати, Даниле Михайловичу, – впевнено заявляю, гордо підіймаючи голову. Він ще не розуміє, який скарб потрапив йому в руки!

– І як же мені так пощастило, що ти впала мені на голову, Еріко Скворцова, – чоловік встає з-за столу і крокує у мій бік. Здається, задоволену усмішку з його обличчя ніщо не в силі стерти. Та я точно зможу! І його провчу, і таткові доведу, що варта більшого, аніж дорікань постійних.

– Не впала, а в’їхала у ваше життя помалу, але так феєрично, – задоволено промовляю, теж роблячи крок у бік чоловіка. В його очах грають демони, але мою впевненість у собі вони не похитнуть.

1:1, сонечко! Мені вже його шкода!

Він шукав собі особистого помічника, а натомість отримав ОСОБИСТИЙ ЖАХ!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Його особистий жах» Улі Сер, Міс Дарини українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Його особистий жах» Улі Сер, Міс Дарини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *