«Його полонена» Ольга Суниця

«Його полонена» Ольга Суниця

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
277 переглядів
277 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Його полонена» Ольги Суниці (анотація)

– Артуре, прошу тебе, як дорослого і адекватного чоловіка, – говорю благаючим тоном і він підіймає на мене зацікавлений погляд. – Відпусти мене. Ти ж розумієш, що твої дії не правомірні. Рано чи пізно я все одно з відси виберусь. Нащо тобі ці проблеми?

– Ти справді думаєш, що завдаш мені клопоту, Таміло? Я ще не з таким справлявся, – кривить губи. – Так, твоя присутність тут трохи дратує, але нічого більшого. Але я пообіцяв твоєму батькові допомогти і я це зроблю. Від сьогоднішнього дня ніяких гулянок і компанії, ніяких клубів. Готуйся до весілля з Макаром.

Вибігаю з їдальні одночасно роздратована і розчавлена. Ось і поговорила. І на що я розраховувала? До нього не достукаєшся. Невже я справді замкнена у цій будівлі на довгий час?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Його полонена» Ольги Суниці українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Його полонена» Ольги Суниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *