«Його сонце» Тома Глубокова

«Його сонце» Тома Глубокова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
118 переглядів
118 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Його сонце» Томи Глубокової (анотація)

На першому курсі я відмовила йому бути однією з численних дівчат. Він у відповідь став насміхатись наді мною, знущався. Тепер ми зустрілися знову і мене ще зігріває спогад про нашу ніч. А я для нього – єдина, хто не піддалася на його чарівність. Бо він не пам’ятає нічого з тієї ночі з випускного. Він змінився, та й я більше не та, що раніше. Мені потрібно вберегти мого малюка, але я дозволяю собі довіритися йому і поринаю у вир синіх очей, в які закохалася якось.

– Залиш мене в спокої, Сашко.

– Ти ж розумієш, що тепер це ще важче зробити?

– Я більше не маленька дівчинка. У мене є обов’язки, є сім’я.

– Син.

– Так, син.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Його сонце» Томи Глубокової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Його сонце» Томи Глубокової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *