«Кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

«Кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4334 переглядів
4334 переглядів

Про книгу «Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі

Є таке гарне місце, де можна не тільки відпочити, а й випити чашечку кави. А ще тут можна поміркувати над проблемами, і навіть отримати відповіді на питання про сенс життя і призначення кожної людини.

Книга «Кафе на краю світу» розповість вам про дивовижне кафе, де відбуваються справжні чудеса. Тільки не ті, що описуються в казках, а ті, що трапляються насправді. Цей твір запалить у вашій душі справжній вогонь, пробудить бажання жити і радіти кожній дрібниці.

У нас ви можете читати онлайн книгу «Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі українською мовою. Ця праця – справжній феномен, який змінить ваше життя на краще. А ще вона дуже затишна, домашня і тепла.

В кінці книги ви знайдете три питання, які дуже багато хто боїться поставити навіть самому собі. Чи боїтеся ви смерті? Чи щасливі ви? Чому ви тут? Вам варто обов’язково принаймні спробувати відповісти на них. А ще ви зможете зрозуміти, що насправді важливо, а на що не варто навіть витрачати і секунду свого часу. Ви зможете поглянути на все під іншим кутом.

Ви можете скачати книгу «Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши один з форматів: rtf, epub, txt, fb2. Ви будете вражені цим твором!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *