«Кайдашева сім’я (Кайдашева сім’я)» Іван Нечуй-Левицький

«Кайдашева сім’я (Кайдашева сім’я)» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
42948 переглядів
42948 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кайдашева сім’я (Кайдашева сім’я)» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

“Кайдашева сім’я” – один з найвідоміших творів народного майстра українського слова XIX століття Івана Нечуя-Левицького. Ця повість занурює читача у сільський побут того часу, показуючи життя простих українців, які щойно вийшли з-під кріпацького гніту. Сюжет цієї книги відрізняється реалістичністю – автор змалював головних героїв та картину їхнього життя з сім’ї, які дійсно існувала в той час.

Головні персонажі соціально-побутової повісті – Кайдаш, його жінка Кайдашиха, їхні сини та невістки. Цікаво спостерігати за їхніми стосунками та поворотами подій, в яких чітко простежується характер кожної з дівчат.

Мотря, дружина старшого сина, відрізняється сильним характером і не збирається терпіти приниження та несправедливе ставлення до себе, коли свекруха “завалює” її хатньою роботою. Вона вступає у відкритий конфлікт з Кайдашихою.

Мелашка, ніжна, лагідна й сором’язлива дівчина, не сміє перечити свекрусі, тому їй доводиться пристосовуватися до нелегкого життя в її хаті. Чи зміняться характери головних героїнь, який досвід отримує кожна з них, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати безкоштовно у форматах fb2, rtf, epub, txt чи почитати онлайн цю книгу.

Мова твору “Кайдашева сім’я” жива та співоча, тому повість читається легко та з цікавістю. Іван Нечуй-Левицький прикрасив книгу великою кількістю емоційних діалогів, мальовничим описом українського сільського колориту. Починаючи читати цю повість, відчуваєш себе одним із членів цієї родини.

Ця повість схожа на яскравий життєвий візерунок, в якому органічно поєднане комічне й трагічне. Іван Нечуй-Левицький зачіпає проблеми стосунків батьків та дорослих дітей та показує, до чого можуть призвести сварки через різні побутові дрібниці.

Ця повість є дуже актуальною і сьогодні, коли діти після одруження живуть зі своїми батьками. На фоні сімейного життя однієї родини можна побачити соціальну картину всієї країни. Цей твір змушує замислитися над своєю відповідальністю за долю держави: якщо в сім’ї буде лад, то й країна буде розквітати.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кайдашева сім’я (Кайдашева сім’я)» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кайдашева сім’я (Кайдашева сім’я)» Івана Нечуя-Левицького

2 відповіді до “Кайдашева сім’я (Кайдашева сім’я)”

  1. Дмитро Дмитро сказав:

    Хороша книга

  2. Антон Антон сказав:

    Дійшла і в мене рука до повісті «Кайдашева сім’я», пам’ятаю колись вивчали її у школі, але тоді я мало що розумів. Насправді цей твір викликає двозначні відчуття, ніби сміх крізь сльози. Дуже незвичний твір, однозначно рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *