«Камінь посеред саду» Володимир Савович Лис

«Камінь посеред саду» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1501 переглядів
1501 переглядів

Про книгу «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Роман «Камінь посеред саду» – драматична історія з елементами психологічного детективу. Володимир Савович Лис відкриває перед читачами кілька сторінок з життєвої книги головного героя Андрія Трояна. Здавалося б, життя чоловіка протікало без надмірних потрясінь – робота, родина, відпочинок… Проте завжди наступає момент, коли налагоджений порядок руйнується, і все летить шкереберть. Як справлятися з хаосом в душі та в своєму житті?

Після того, як Магда, яку Андрій кохав до нестями, пішла від нього, головний герой зрозумів – він занурився у суцільну порожнечу. Загадкова зустріч із братом-близнюком, про якого Андрію ніхто не розповідав, зовсім збила з пантелику засмученого чоловіка. Пройде ще трішки часу, і він зрозуміє: його душа потрапила до полону дивних видінь, що повністю затьмарили розум. І нічого більше не залишається, як слідувати за покликами свого серця.

Книга «Камінь посеред саду» – це твір про пошуки та страждання, філософію щастя та відчаю, прокладання власного шляху всупереч встановленим правилам і стереотипам. Залишившись на самоті, Андрій вирішив: досить заспокоювати себе ілюзіями, треба розплющити очі та рухатися вперед. Тільки тоді вдасться підняти каміння зі своєї душі, що лежать важким тягарем і гальмують будь-які зміни. Чи отримує головний герой таке звільнення? Приголомшлива кінцівка роману змушує ще раз оцінити свої сили та можливості, розібратися у своїх прагненнях і бажаннях.

Серед строкатої сюжетної канви книги можна побачити безліч афоризмів і роздумів автора про сенс життя та його цінності, витоки людського щастя та ціну його отримання. Детективні нотки у романі з’являються досить неочікувано: пошуки себе в нашому світі призводять головного героя до великої трагедії. Її розслідування – розкриття іншого шару книги, більш глибокого та драматичного.

Якщо ви хочете поєднати гостросюжетну драму з філософським одкровенням, рекомендуємо читати онлайн цей проникливий роман в нашій електронній бібліотеці. Також ви можете скачати «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса в будь-якому із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf. Всі матеріали ми надаємо гостям сайту безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Знаходять те, що гублять. А що не гублять, то не знаходять.

Від минулого неможливо утекти. Минуле – це ми самі. З нашими успіхами і невдачами, точними попаданнями й помилками.

Як мало треба іноді жінкам взагалі, аби бути щасливими.

Можна перехитрити самого себе, але час – дзуськи.

Завантажити безкоштовно книгу «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *