«Камінь посеред саду» Володимир Савович Лис

«Камінь посеред саду» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5318 переглядів
5318 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Роман «Камінь посеред саду» – драматична історія з елементами психологічного детективу. Володимир Савович Лис відкриває перед читачами кілька сторінок з життєвої книги головного героя Андрія Трояна. Здавалося б, життя чоловіка протікало без надмірних потрясінь – робота, родина, відпочинок… Проте завжди наступає момент, коли налагоджений порядок руйнується, і все летить шкереберть. Як справлятися з хаосом в душі та в своєму житті?

Після того, як Магда, яку Андрій кохав до нестями, пішла від нього, головний герой зрозумів – він занурився у суцільну порожнечу. Загадкова зустріч із братом-близнюком, про якого Андрію ніхто не розповідав, зовсім збила з пантелику засмученого чоловіка. Пройде ще трішки часу, і він зрозуміє: його душа потрапила до полону дивних видінь, що повністю затьмарили розум. І нічого більше не залишається, як слідувати за покликами свого серця.

Книга «Камінь посеред саду» – це твір про пошуки та страждання, філософію щастя та відчаю, прокладання власного шляху всупереч встановленим правилам і стереотипам. Залишившись на самоті, Андрій вирішив: досить заспокоювати себе ілюзіями, треба розплющити очі та рухатися вперед. Тільки тоді вдасться підняти каміння зі своєї душі, що лежать важким тягарем і гальмують будь-які зміни. Чи отримує головний герой таке звільнення? Приголомшлива кінцівка роману змушує ще раз оцінити свої сили та можливості, розібратися у своїх прагненнях і бажаннях.

Серед строкатої сюжетної канви книги можна побачити безліч афоризмів і роздумів автора про сенс життя та його цінності, витоки людського щастя та ціну його отримання. Детективні нотки у романі з’являються досить неочікувано: пошуки себе в нашому світі призводять головного героя до великої трагедії. Її розслідування – розкриття іншого шару книги, більш глибокого та драматичного.

Якщо ви хочете поєднати гостросюжетну драму з філософським одкровенням, рекомендуємо читати онлайн цей проникливий роман в нашій електронній бібліотеці. Також ви можете скачати «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса в будь-якому із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf. Всі матеріали ми надаємо гостям сайту безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Камінь посеред саду» Володимира Лиса онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Ілюзією життя його самого не заміниш.

Знаходять те, що гублять. А що не гублять, то не знаходять.

Від минулого неможливо утекти. Минуле – це ми самі. З нашими успіхами і невдачами, точними попаданнями й помилками.

Як мало треба іноді жінкам взагалі, аби бути щасливими.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Одна відповідь до “Камінь посеред саду”

  1. Юліана Юліана сказав:

    Камінь посеред саду – ще один крутий роман в мою бібліотеку. Сучасний, крутий, якісний детектив який справді вважає! Для Лиса мені здається це новий досвід, робота знову не схожа на інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *