«Камінь посеред саду» Володимир Савович Лис

«Камінь посеред саду» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Роман «Камінь посеред саду» – драматична історія з елементами психологічного детективу. Володимир Савович Лис відкриває перед читачами кілька сторінок з життєвої книги головного героя Андрія Трояна. Здавалося б, життя чоловіка протікало без надмірних потрясінь – робота, родина, відпочинок… Проте завжди наступає момент, коли налагоджений порядок руйнується, і все летить шкереберть. Як справлятися з хаосом в душі та в своєму житті?

Після того, як Магда, яку Андрій кохав до нестями, пішла від нього, головний герой зрозумів – він занурився у суцільну порожнечу. Загадкова зустріч із братом-близнюком, про якого Андрію ніхто не розповідав, зовсім збила з пантелику засмученого чоловіка. Пройде ще трішки часу, і він зрозуміє: його душа потрапила до полону дивних видінь, що повністю затьмарили розум. І нічого більше не залишається, як слідувати за покликами свого серця.

Книга «Камінь посеред саду» – це твір про пошуки та страждання, філософію щастя та відчаю, прокладання власного шляху всупереч встановленим правилам і стереотипам. Залишившись на самоті, Андрій вирішив: досить заспокоювати себе ілюзіями, треба розплющити очі та рухатися вперед. Тільки тоді вдасться підняти каміння зі своєї душі, що лежать важким тягарем і гальмують будь-які зміни. Чи отримує головний герой таке звільнення? Приголомшлива кінцівка роману змушує ще раз оцінити свої сили та можливості, розібратися у своїх прагненнях і бажаннях.

Серед строкатої сюжетної канви книги можна побачити безліч афоризмів і роздумів автора про сенс життя та його цінності, витоки людського щастя та ціну його отримання. Детективні нотки у романі з’являються досить неочікувано: пошуки себе в нашому світі призводять головного героя до великої трагедії. Її розслідування – розкриття іншого шару книги, більш глибокого та драматичного.

Якщо ви хочете поєднати гостросюжетну драму з філософським одкровенням, рекомендуємо читати онлайн цей проникливий роман в нашій електронній бібліотеці. Також ви можете скачати «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса в будь-якому із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf. Всі матеріали ми надаємо гостям сайту безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Знаходять те, що гублять. А що не гублять, то не знаходять.

Від минулого неможливо утекти. Минуле – це ми самі. З нашими успіхами і невдачами, точними попаданнями й помилками.

Як мало треба іноді жінкам взагалі, аби бути щасливими.

Можна перехитрити самого себе, але час – дзуськи.

Завантажити безкоштовно книгу «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса

Завантажити книгу «Камінь посеред саду» у форматі:

Рекомендації

Графиня
Графиня Володимир Савович Лис
Солодка пісня
Солодка пісня Лейла Слімані
Пікнік на льоду
Пікнік на льоду Андрій Юрійович Курков
Джерело
Джерело Ден Браун

Відгуки на книгу «Камінь посеред саду» Володимира Савовича Лиса