«Камінний господар» Леся Українка

«Камінний господар» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1035 переглядів
1035 переглядів

Про книгу «Камінний господар» Лесі Українки

Книга «Камінний господар» являє собою драматичну історію, поему, на яку Лесю Українку надихнув інший твір. Ідея створення цього поетичного творіння з’явилась після прочитання роботи Пушкіна з назвою «Камінний гість». Але поетеса ввела у свій сюжет нових персонажів і по-своєму трактувала образи героїв.

Поезія писалась на Кавказі у 1911-му році, а головною її особливістю стало те, що тут уперше описувався образ чоловіка-спокусника, оскільки раніше в українській літературі такого ніхто не робив. Той, хто буде читати онлайн книгу «Камінний господар» Лесі Українки українською мовою, побачить там ім’я відомого персонажа Дон Жуана.

Зазвичай його зображають як вправного спокусника, який не знає поразок, але поетеса вирішила показати дещо інший бік його особистості – незвичний і незнайомий, навіть трохи трагічний.

Цікаво дізнатись, чому підкорювач жіночих сердець раптом стає жертвою особи, яка мала над ним владу? Тоді рекомендуємо скачати книгу «Камінний господар» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою даного електронного ресурсу, де зібрана величезна бібліотека різноманітної літератури.

Завантажити безкоштовно книгу «Камінний господар» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Камінний господар» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *