«Камінний господар» Леся Українка

«Камінний господар» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1693 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Камінний господар» Лесі Українки (анотація)

Книга «Камінний господар» являє собою драматичну історію, поему, на яку Лесю Українку надихнув інший твір. Ідея створення цього поетичного творіння з’явилась після прочитання роботи Пушкіна з назвою «Камінний гість». Але поетеса ввела у свій сюжет нових персонажів і по-своєму трактувала образи героїв.

Поезія писалась на Кавказі у 1911-му році, а головною її особливістю стало те, що тут уперше описувався образ чоловіка-спокусника, оскільки раніше в українській літературі такого ніхто не робив. Той, хто буде читати онлайн книгу «Камінний господар» Лесі Українки українською мовою, побачить там ім’я відомого персонажа Дон Жуана.

Зазвичай його зображають як вправного спокусника, який не знає поразок, але поетеса вирішила показати дещо інший бік його особистості – незвичний і незнайомий, навіть трохи трагічний.

Цікаво дізнатись, чому підкорювач жіночих сердець раптом стає жертвою особи, яка мала над ним владу? Тоді рекомендуємо скачати книгу «Камінний господар» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою даного електронного ресурсу, де зібрана величезна бібліотека різноманітної літератури.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Камінний господар» Лесі Українки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Камінний господар» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Камінний господар» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *