«Камінний хрест» Василь Стефаник

«Камінний хрест» Василь Стефаник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2626 переглядів
2626 переглядів

Про книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника

Відомий майстер новели Василь Стефаник яскраво та реалістично передає правдиві картини життя західноукраїнських селян кінця 19 – початку 20 століття. Трагедії і драми бідняків постають перед читачами з усім болем та розпачем. 

Книга «Камінний хрест» представляє собою невелике оповідання. Автор на трьох сторінках зумів передати не тільки трагічний епізод із життя однієї родини, але й показати становище західноукраїнських земель у складі Австро-Угорщини. 

Радимо читати онлайн книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника українською мовою та відчути цілісну картину розпачу людей, які покидають рідну землю. 

Як так сталося, що твоя земля стає власністю інших? Пришлі народи керують нею. І єдиний вихід – їхати світ за очі в пошуках кращої долі. Але для цього потрібно залишити все, що надбав протягом життя.  

На жаль, і в наш час ця новела актуальна. Тоді їхали до Канади в пошуках кращого життя, зараз – у Польщу, Італію…

Героям оповідання дуже тяжко розлучатися з рідною землею, односельцями, кидати все майно і їхати за океан. Більш за всіх страждає голова сімейства – Іван Дидух. І ось що він робить наостанок…

Скачати книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) радимо у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ця щира новела торкнеться самого серця.

Завантажити безкоштовно книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника

Рекомендації

Відгуки на книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *