«Камінний хрест» Василь Стефаник

«Камінний хрест» Василь Стефаник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12644 переглядів
12644 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Камінний хрест» Василя Стефаника (анотація)

Відомий майстер новели Василь Стефаник яскраво та реалістично передає правдиві картини життя західноукраїнських селян кінця 19 – початку 20 століття. Трагедії і драми бідняків постають перед читачами з усім болем та розпачем. 

Книга «Камінний хрест» представляє собою невелике оповідання. Автор на трьох сторінках зумів передати не тільки трагічний епізод із життя однієї родини, але й показати становище західноукраїнських земель у складі Австро-Угорщини. 

Радимо читати онлайн книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника українською мовою та відчути цілісну картину розпачу людей, які покидають рідну землю. 

Як так сталося, що твоя земля стає власністю інших? Пришлі народи керують нею. І єдиний вихід – їхати світ за очі в пошуках кращої долі. Але для цього потрібно залишити все, що надбав протягом життя.  

На жаль, і в наш час ця новела актуальна. Тоді їхали до Канади в пошуках кращого життя, зараз – у Польщу, Італію…

Героям оповідання дуже тяжко розлучатися з рідною землею, односельцями, кидати все майно і їхати за океан. Більш за всіх страждає голова сімейства – Іван Дидух. І ось що він робить наостанок…

Скачати книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) радимо у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ця щира новела торкнеться самого серця.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника

Одна відповідь до “Камінний хрест”

  1. Галина Галина сказав:

    Камінний хрест неймовірно сильна книга, я ніколи раніше так не захоплювалась класикою як тепер. Вважаю що цю новелу повинен прочитати кожен свідомий українець. Я повністю занурилась у твір і прочитала від першої до останньої сторінки без перерви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *