«Камо грядеши» Микола Хвильовий

«Камо грядеши» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2644 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Камо грядеши» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Камо грядеши» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. Памфлети побачили світ в 1925 році в літературному додатку газети «Вісті ВУЦВК».

«Камо грядеши» вважаються найвідомішими памфлетами автора. У них Хвильовий зосереджується на таких найважливіших питаннях того часу, як розвиток літератури та мистецтва, переслідування письменників, а також нелегке життя в післяреволюційний період.

Автор засуджує примітивізм та провінційність у поглядах на творчу діяльність. Памфлетами він хоче донести до людей те, що література не може бути слугою партії, адже письменник не може писати про те, що від нього вимагають можновладці. Майстер творить душею та не бажає мати рамки при створенні літературного твору.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете відчути всі переживання стосовно найгостріших питань тогочасного суспільства, зрозуміти те, яким було життя письменників тої доби.

Скачати книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *