«Камо грядеши» Микола Хвильовий

«Камо грядеши» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1040 переглядів
1040 переглядів

Про книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового

Книга «Камо грядеши» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. Памфлети побачили світ в 1925 році в літературному додатку газети «Вісті ВУЦВК».

«Камо грядеши» вважаються найвідомішими памфлетами автора. У них Хвильовий зосереджується на таких найважливіших питаннях того часу, як розвиток літератури та мистецтва, переслідування письменників, а також нелегке життя в післяреволюційний період.

Автор засуджує примітивізм та провінційність у поглядах на творчу діяльність. Памфлетами він хоче донести до людей те, що література не може бути слугою партії, адже письменник не може писати про те, що від нього вимагають можновладці. Майстер творить душею та не бажає мати рамки при створенні літературного твору.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете відчути всі переживання стосовно найгостріших питань тогочасного суспільства, зрозуміти те, яким було життя письменників тої доби.

Скачати книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Камо грядеши» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *