«Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон

«Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6637 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон (анотація)

Книга «Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон дарує нову зустріч з улюбленими героями. Так, це історія про найвідоміших у світі мумі-тролів, які й дня не можуть прожити спокійно, без якихось пригод. Створила їх фінська письменниця, яка здобула всесвітню славу, чиї книги перекладено на десятки різних мов. Персонажі її творів стали героями мультфільмів, допомагаючи дітлахам краще зрозуміти, що таке справжня дружба, наскільки важливо один одному допомагати, чому варто цінувати родинні стосунки.

Персонажі історії бавляться у лісі, де вони найбільше люблять проводити час, і там же знаходять дещо цікавеньке. Почавши читати онлайн книгу «Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон українською мовою, приготуйтесь до веселощів, бо сумувати мумі-тролі не люблять. І навіть коли їм трапляється звичайний (здавалося б) капелюх, він згодом виявляється не таким вже й простим. Щоправда, відкриють герої його чарівні властивості не одразу.

Правда з’ясується під час смачнючого обіду, коли відбудеться одне дивовижне перетворення… Усі подробиці розкривати не будемо, але попереджаємо, що нудьгувати ніхто не буде. А на що ж здатен капелюшок, дізнаєтесь, коли оберете скачати книгу «Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті і зануритесь у читання самі чи разом з дітьми.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Капелюх Чарівника (Диво-капелюх)» Туве Янссон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *