«Карателі» Влад Якушев

«Карателі» Влад Якушев

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
574 переглядів
574 переглядів

Про книгу «Карателі» Влада Якушева

Військові дії на сході України стали рушійною силою, що вплинула на формування свідомості українців. Анексія частини нашої держави розбудила в багатьох українських героях патріотизм, бажання захистити свою націю та почати боротьбу за майбутнє нашої незалежної.

Почавши читати онлайн книгу «Карателі» Влада Якушева українською мовою, ви дізнаєтесь багато цікавого про українську армію. Сюжет твору автор будує навколо наших захисників, котрих російська влада і її вірні послідовники називають «карателями». Хто вони – герої чи звичайні любителі адреналіну? Які випробування вони долають на шляху до відвоювання втрачених земель?

Книга «Карателі» – це більше, ніж просто літературний твір. Це шедевр, який змушує задуматись кожного небайдужого українця. Це клич, за допомогою якого автор намагається достукатись до наших сердець.

Фронт об’єднав десятки тисяч українців. В минулому слюсарі і продавці, банкіри та підприємці створили справжню міцну сім’ю, братство, котре не зможе подолати жоден ворог. Що б не робили вороги української нації, на які б хитрощі не йшли, наші воїни продовжуватимуть і далі відстоювати незалежність нашої держави.

Що на думку автора чекає нашу армію в майбутньому? Яким буде план загарбника? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Карателі» Влада Якушева безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Карателі» Влада Якушева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *