«Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» Мирослав Дочинець

«Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» Мирослав Дочинець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1431 переглядів
1431 переглядів

Короткий зміст книги «Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» Мирослава Дочинця (анотація)

Мирослав Дочинець – майстерний співець української краси і мудрості, літературний чаклун, який своїми творами вміє робити справжні дива. Його книга «Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» занурює читача в таємниці Карпатських гір, розкриваючи їхню душу та велич. На сторінках цього твору ви не лише познайомитеся з цікавими обрядами й традиціями мешканців карпатських долин і лісів, а й пізнаєте справжню мудрість, яку до своїх нащадків донесли минулі покоління.

«Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» – це збірник, до якого входять кілька невеличких оповідань морально-філософського та сімейно-побутового характеру. Кожне з них містить не лише яскравий і повчальний сюжет, а і атмосферний опис карпатського колориту, що дозволяє читачеві ще ближче познайомитися з унікальною культурою місцевих жителів, справжніми моральними цінностями, що здобуваються через ретельний пошук правди. У героїв оповідань немає новітніх технологій або вищих благ цивілізації, проте їхнє строкате життя з маленькими радощами робить їх в очах уважного читача найщасливішими у світі.

Починаючи читати онлайн цю дивовижну книгу, відразу відчуваєш її силу та харизму, мимоволі тягнешся до найкрасивішого куточку нашої країни, всотуючи його спокій, простоту, щедрість, мудрість… Але щоб побачити глибину цього твору, треба повністю відійти від тієї цивілізації та щоденної метушні, до якої ми звикли.

Персонажі його оповідань «Князь дерева», «Камінь терпіння», «Пташка-домашка» та інших повністю зливаються з природою, шукаючи гармонію в душі, використовують її дари на користь іншим, намагаються жити в гармонії з Богом та людьми.

Якщо ви хочете злитися з мудрістю українського народу та отримати рецепт справжнього щастя, рекомендуємо скачати «Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» Мирослава Дочинця. Ви отримаєте величезну насолоду не тільки від сюжетного візерунку книги, а й від неймовірно красивої мови з усім її багатством, співочістю і неповторністю. Цей твір ви знайдете в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» Мирослава Дочинця українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» Мирослава Дочинця

Коли ми сягнемо кінця свого тривку, єдине, що матиме якусь вагу, – се та любов, яку ми віддали й дістали. У своїй подорожі в наступний світ єдине, що ми зможемо взяти з собою, – се любов. Єдина річ, яку залишимо в сьому світі, – се любов. Якщо її немає, то померлі забуті ще до смерті…

Скачати безкоштово книгу «Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» Мирослава Дочинця українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Карби і скарби. Посвіт карпатського світу» Мирослава Дочинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *