«Кармен» Проспер Меріме

«Кармен» Проспер Меріме

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1245 переглядів
1245 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кармен» Проспера Меріме (анотація)

Книга «Кармен» Проспера Меріме містить у собі новелу, яку французький письменник написав у 1845 році. Але всесвітньо відомим твір став через три десятки років, коли Жорж Бізе зробив однойменну оперну постановку, яка продовжує «жити» і у 21 столітті, даруючи насолоду глядачам і слухачам у різних країнах. Ідея написання новели прийшла до автора, коли він відвідав Іспанію і познайомився там з Карменсітою, справжньою циганкою, з якої в результаті було «списано» образ головної героїні.

Історія починається з того, що один француз, він же знавець історії, який мандрує світом, зустрічає розбійника Хосе. У минулому цей чоловік був військовим, але життя змусило його змінити вид діяльності.

Він же й розповів новому знайомому про свою пристрасну закоханість у красуню-циганку Кармен і шалені ревнощі, які в кінцевому результаті привели до трагічної розв’язки ситуації, у якій Хосе опинився через цю дівчину.

Вперше він її побачив, коли був ще єфрейтором. Вона працювала на тютюновій фабриці і дуже виділялась серед інших дівчат. Хосе закохався одразу ж. А коли він отримав наказ відвести її до в’язниці, Кармен, скориставшись можливістю і його почуттями, просто втекла.

А от Хосе сів за грати. Коли герой вийшов, він вже не міг і дня прожити без Кармен, але приводів для ревнощів красуня давала забагато. Пристрасть для Хосе стала руйнівною…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кармен» Проспера Меріме українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кармен» Проспера Меріме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *