«Карпатська казка, або За десять днів до Купала» Наталія Довгопол

«Карпатська казка, або За десять днів до Купала» Наталія Довгопол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1314 переглядів
1314 переглядів

Про книгу «Карпатська казка, або За десять днів до Купала» Наталії Довгопол

Книга “Карпатська казка, або За десять днів до Купала” – захоплююча повість про красу українських обрядів у поєднанні з моторошною містикою слов’янського фольклору. Наталія Довгопол запрошує вас до світу нявок і полудениць, перелесників та чаклунів. Іншими словами, ласкаво просимо до царства Нав – потойбічної реальності і світу мертвих…

Починаючи читати книгу “Карпатська казка, або За десять днів до Купала”, знайомишся з головними персонажами – Лесею та її старшою сестрою Ксенею, які приїхали на відпочинок у Карпати. Одного разу гуляючи лісом, дівчата помітили, що заблукали. На щастя, їм зустрілася привітна жіночка та повела дівчат лісовою стежкою, обіцяючи показати їм дорогу до санаторію.

Проте Леся та Ксеня опинилися в оточенні мавок і чудом залишилися живі. Тепер, коли вони потрапили до царства Нав, їм залишалося тільки два шляхи звідти – або вмерти, або принести жертву нечистій силі. І лише в ніч на Івана Купала, коли нечисть гуляє поміж людей, прокладаючи до них стежку, є шанс вибратися нею з цього дрімучого лісу-пастки.

Наталія Довгопол написала напрочуд красиве й ліричне фентезі, що відкриває перед читачем надзвичайну мальовничість нашої природи, показує її душу та велич. Повість “Карпатська казка, або За десять днів до Купала” читається напрочуд легко завдяки багатій та образній мові автора, цікавим сюжетним поворотам і яскравим образам героїв. Душевності та містичності твору додають хвилюючі народні легенди, які письменниця “розсипала” в тексті ніби яскраві намистини в траві.

Серед пригод та випробувань, які звалилися на головних героїнь, знайшлося місце і переосмисленню життєвих цінностей. Ксеня та Леся занурюються у закарпатський побут, вивчають місцеві традиції і тільки тут, у царстві мертвих, починають по-справжньому цінувати те, що подарувало їм життя.

Чи вдасться дівчатам перемогти хитрих нявок, підступну Нічну Пані, знайти протидію їхнім чаклунським закляттям та повернутися до свого санаторію? А може, їхня поява у цьому лісі повністю змінить віками зацементовані традиції? Якщо ви вирішите скачати цю гостросюжетну книгу, ви отримаєте не тільки відповіді на ці питання, а й неймовірну мандрівку до чарівної казки.

Скачати безкоштово книгу «Карпатська казка, або За десять днів до Купала» Наталії Довгопол

Рекомендації

Відгуки на книгу «Карпатська казка, або За десять днів до Купала» Наталії Довгопол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *