«Картоловка Сакура» Окава Агеха, Апапа Мокона

«Картоловка Сакура» Окава Агеха, Апапа Мокона

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
195 переглядів
195 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Картоловка Сакура» Окави Агехи, Апапи Мокони (анотація)

Десятирічна Сакура випадково випускає чарівні карти Клоу і тепер мусить їх знову зібрати, бо на волі вони можуть накоїти чимало лиха. Але це їй цілком до снаги – адже виявляється, що вона і сама має приховану магічну силу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Картоловка Сакура» Окави Агехи, Апапи Мокони українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Картоловка Сакура» Окави Агехи, Апапи Мокони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *