«Карти на стіл» Аґата Крісті

«Карти на стіл» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
120 переглядів
120 переглядів

Про книгу «Карти на стіл» Аґати Крісті

Як ви ставитеся до бріджу? А до бріджу на смерть? У детективі Аґати Крісті «Карти на стіл» гра йде саме на життя. І хтось із присутніх за картковим столом зіграв свою партію просто блискуче, результатом чого стала трагічна смерть героя.

Детектив відноситься до серії пригод славнозвісного Еркюля Пуаро. Саме йому належить встановити істину та викрити вбивцю. Читати онлайн книгу «Карти на стіл» Аґати Крісті рідною українською мовою – це все одно, що крок за кроком розплутувати злочин із самим Пуаро.

За картковим столом збирається непроста компанія: 4 детективи та 4 підозрюваних у вбивстві. Господар будинку, містер Шайтан, має свої секрети, а точніше – страхітливу пристрасть. Він – колекціонер убивць, якого зовсім не бентежить факт найстрашнішого злочину проти природи. Навпаки, містер Шайтан відверто захоплюється моторошними злочинами – їхніми індивідуальними особливостями, тактикою, логікою вбивць.

Та чи міг жахливий колекціонер передбачити наслідки зустрічі потенційних вбивць із детективами за гральним столом? І чим закінчилась ця гра особисто для нього?

Відповісти на ці та інші питання може лише легендарний Пуаро на сторінках детектива. Ця книга зачаровує з першої сторінки і тримає читача весь час у напрузі. Ми пропонуємо скачати повний текст книги «Карти на столі» Аґати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Карти на стіл» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Карти на стіл» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *