«Карибська таємниця» Аґата Крісті

«Карибська таємниця» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4230 переглядів
4230 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Карибська таємниця» Аґати Крісті (анотація)

Роман “Карибська таємниця” – хвилюючий та захоплюючий детектив від легендарної Аґати Крісті. Письменниця запрошує читача до розслідування загадкового злочина разом з геніальною міс Марпл. Від погляду цієї спостережливої старої жінки з чіпким розумом неможливо нічого сховати – всі таємниці обов’язково випливуть на поверхню та складуться в єдиний пазл.

Ця книга з серії про міс Джейн Марпл є єдиною, де дія відбувається у незвичному для головної героїні та читачів антуражі – не у невеличкому англійському містечку з його особливим колоритом, а на Карибських островах. В цій курортній атмосфері Аґата Крісті сповна розкриває детективний талант жінки, яка вчасно зуміла врятувати всіх від страшної трагедії.

Починаючи читати книгу “Карибська таємниця”, зустрічаємося з безтурботною головною героїнею, яка поїхала до Барбадосу на відпочинок за станом здоров’я. Заселення в готель, знайомство з його доброзичливими жителями, прекрасні погодні умови – нічого не обіцяло біди у цьому квітучому раю.

Проте саме тут сховалася нелюдська жорстокість, і першою її жертвою стає сусід міс Марпл майор Пелгрейв, який начебто помер від гіпертонії. Цей чоловік дуже любив розповідати цікаві кримінальні історії, і у відвертій бесіді з головною героїнею мало не назвав ім’я страшного вбивці.

Невже зло пильнує всюди, навіть у цьому райському куточку? Поважній старій жінці доведеться перетворитися у безжальну богиню помсти, щоб у найкоротший час розкрити цю карибську таємницю.

Аґата Крісті буквально закохує читача у головну героїню – міс Марпл вражає вмінням отримувати потрібну їй інформацію неймовірними способами, а також надзвичайною життєвою мудрістю та душевністю. Це – не відомий бельгійський сищик, якому офіційно доручають розслідування кримінальних справ.

Стара жінка робить все самотужки, дістаючись істини обхідними шляхами. Якщо ви хочете прослідкувати за перебігом думок голосної героїні та стати її напарником, занурюючись у делікатну та заплутану справу, радимо скачати й прочитати книгу “Карибська таємниця”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Карибська таємниця» Аґати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Карибська таємниця» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *