«Карибська таємниця» Аґата Крісті

«Карибська таємниця» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
947 переглядів
947 переглядів

Про книгу «Карибська таємниця» Аґати Крісті

Роман “Карибська таємниця” – хвилюючий та захоплюючий детектив від легендарної Аґати Крісті. Письменниця запрошує читача до розслідування загадкового злочина разом з геніальною міс Марпл. Від погляду цієї спостережливої старої жінки з чіпким розумом неможливо нічого сховати – всі таємниці обов’язково випливуть на поверхню та складуться в єдиний пазл.

Ця книга з серії про міс Джейн Марпл є єдиною, де дія відбувається у незвичному для головної героїні та читачів антуражі – не у невеличкому англійському містечку з його особливим колоритом, а на Карибських островах. В цій курортній атмосфері Аґата Крісті сповна розкриває детективний талант жінки, яка вчасно зуміла врятувати всіх від страшної трагедії.

Починаючи читати книгу “Карибська таємниця”, зустрічаємося з безтурботною головною героїнею, яка поїхала до Барбадосу на відпочинок за станом здоров’я. Заселення в готель, знайомство з його доброзичливими жителями, прекрасні погодні умови – нічого не обіцяло біди у цьому квітучому раю.

Проте саме тут сховалася нелюдська жорстокість, і першою її жертвою стає сусід міс Марпл майор Пелгрейв, який начебто помер від гіпертонії. Цей чоловік дуже любив розповідати цікаві кримінальні історії, і у відвертій бесіді з головною героїнею мало не назвав ім’я страшного вбивці.

Невже зло пильнує всюди, навіть у цьому райському куточку? Поважній старій жінці доведеться перетворитися у безжальну богиню помсти, щоб у найкоротший час розкрити цю карибську таємницю.

Аґата Крісті буквально закохує читача у головну героїню – міс Марпл вражає вмінням отримувати потрібну їй інформацію неймовірними способами, а також надзвичайною життєвою мудрістю та душевністю. Це – не відомий бельгійський сищик, якому офіційно доручають розслідування кримінальних справ.

Стара жінка робить все самотужки, дістаючись істини обхідними шляхами. Якщо ви хочете прослідкувати за перебігом думок голосної героїні та стати її напарником, занурюючись у делікатну та заплутану справу, радимо скачати й прочитати книгу “Карибська таємниця”.

Завантажити безкоштовно книгу «Карибська таємниця» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Карибська таємниця» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *