«Кассандра» Леся Українка

«Кассандра» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9845 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кассандра» Лесі Українки (анотація)

Чи можна сперечатися з долею? Чи говорити людям правду, якщо їй не вірять? Як знаходити сили жити, якщо знаєш, що немає порятунку? Ці та інші питання піднімає Леся Українка у своїй книзі «Кассандра» – художній інтерпретації давньогрецького міфа про відважну Кассандру – доньку-провидицю останнього царя Трої, яка намагалася врятувати своє рідне місто.

Дівчина, наділена пророчим даром, була приречена страждати все життя – за прокляттям бога Аполлона їй ніхто не вірив, і вона сама з жахом чекала тих страшних хвилин, коли її рідних вб’ють. Намагаючись донести людям правду, пророкуючи смерть через знищення Трої, Кассандра стала справжнім ворогом для свого народу. Проте дівчина залишилася вірною своїй Батьківщині та правді, навіть перебуваючи у полоні.

Починаючи читати онлайн книгу «Кассандра» Лесі Українки українською мовою, за колоритним давньогрецьким антуражем ви відразу відчуєте революційні заклики письменниці, її палке бажання відстоювати правду до останньої хвилини життя, намагаючись врятувати суспільство. На жаль, люди сприймають лише те, що хочуть чути, «гірка істина» змушує йти всупереч оточенню, іноді ризикуючи життям.

Якщо ви шукаєте гострий драматичний твір з суспільно-моральними нотками, пропонуємо вам скачати книгу «Кассандра» Лесі Українки у найзручніших форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кассандра» Лесі Українки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Кассандра» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кассандра» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *