«Кассандра» Леся Українка

«Кассандра» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1789 переглядів
1789 переглядів

Про книгу «Кассандра» Лесі Українки

Чи можна сперечатися з долею? Чи говорити людям правду, якщо їй не вірять? Як знаходити сили жити, якщо знаєш, що немає порятунку? Ці та інші питання піднімає Леся Українка у своїй книзі «Кассандра» – художній інтерпретації давньогрецького міфа про відважну Кассандру – доньку-провидицю останнього царя Трої, яка намагалася врятувати своє рідне місто.

Дівчина, наділена пророчим даром, була приречена страждати все життя – за прокляттям бога Аполлона їй ніхто не вірив, і вона сама з жахом чекала тих страшних хвилин, коли її рідних вб’ють. Намагаючись донести людям правду, пророкуючи смерть через знищення Трої, Кассандра стала справжнім ворогом для свого народу. Проте дівчина залишилася вірною своїй Батьківщині та правді, навіть перебуваючи у полоні.

Починаючи читати онлайн книгу «Кассандра» Лесі Українки українською мовою, за колоритним давньогрецьким антуражем ви відразу відчуєте революційні заклики письменниці, її палке бажання відстоювати правду до останньої хвилини життя, намагаючись врятувати суспільство. На жаль, люди сприймають лише те, що хочуть чути, «гірка істина» змушує йти всупереч оточенню, іноді ризикуючи життям.

Якщо ви шукаєте гострий драматичний твір з суспільно-моральними нотками, пропонуємо вам скачати книгу «Кассандра» Лесі Українки у найзручніших форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Кассандра» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кассандра» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *