«Кав’ярня на розі» Оксана Сайко

«Кав’ярня на розі» Оксана Сайко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Кав’ярня на розі» Оксани Сайко

Якщо ви полюбляєте запахи дощу і кави, присмак романтики та несподівані зустрічі з цікавими незнайомцями, роман «Кав’ярня на розі» – саме те, чого зачекалася ваша душа. Її авторка Оксана Сайко пропонує читачам неймовірний напівказковий сюжет про те, що мрії справді здійснюються – варто лише прислухатися до свого серця та чітко визначити сенс свого життя. Так сталося з головною героїнею твору після доленосної зустрічі з дивним колекціонером забутих книжок.

Ліда – звичайна дівчина, яка працює в кав’ярні та щодня спостерігає за відвідувачами – повз неї проходять людські обличчя та неповторні долі. Одним хочеться заздрити, іншим – поспівчувати, у цьому розмаїття неважко загубити своє «Я», проникаючись усім, що діється навколо.

Та одного разу до її кав’ярні завітав Арсен – загадковий чоловік з дивним хобі – колекціонуванням забутих книжок. У нього, як і в інших, була своя життєва драма, яка не змогла оминути дівчину. І поки Ліда намагалася допомогти новому другу, вона навіть не помітила, що сама змінила своє життя…

Книга «Кав’ярня на розі» вражає красою та колоритом Західної України, адже саме в цьому мальовничому куточку відбуваються події роману. Починаючи читати онлайн цей атмосферний твір, можна уявити себе у Львові, Тернополі, Чернівцях – де завгодно, де без філіжанки ароматної кави не розпочинається новий день. Сторінка за сторінкою ми занурюємося у дощово-романтичний настрій, яким пройнята вся книга.

Але письменниця не тільки дарує нам насолоду від атмосфери стародавніх західноукраїнських міст – вона змушує замислитися над проблемою професійного самовизначення на прикладі яскравого образу головної героїні, яка готується вступати до вишу та переймається своїм майбутнім.

Рекомендуємо скачати «Кав’ярня на розі» Оксани Сайко, в першу чергу, старшим школярам та підліткам, які шукають сенс буття та будують плани на доросле життя. У цьому творі ви зустрінете і роздуми на вічні філософські теми, і психологію стосунків між батьками та дорослими дітьми, і пошуки власного «Я», і несподіване перше кохання, з яким не знаєш що робити… Ця витончена, трохи наївна, але затишна книга чекає на вас у бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Пів’яблука
Пів’яблука Галина Костянтинівна Вдовиченко
Інші пів’яблука
Інші пів’яблука Галина Костянтинівна Вдовиченко
Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)
Тамдевін. Вовчі історії ... Галина Костянтинівна Вдовиченко

Відгуки на книгу «Кав’ярня на розі» Оксани Сайко