«Кав’ярня на розі» Оксана Сайко

«Кав’ярня на розі» Оксана Сайко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
578 переглядів
578 переглядів

Про книгу «Кав’ярня на розі» Оксани Сайко

Якщо ви полюбляєте запахи дощу і кави, присмак романтики та несподівані зустрічі з цікавими незнайомцями, роман «Кав’ярня на розі» – саме те, чого зачекалася ваша душа. Її авторка Оксана Сайко пропонує читачам неймовірний напівказковий сюжет про те, що мрії справді здійснюються – варто лише прислухатися до свого серця та чітко визначити сенс свого життя. Так сталося з головною героїнею твору після доленосної зустрічі з дивним колекціонером забутих книжок.

Ліда – звичайна дівчина, яка працює в кав’ярні та щодня спостерігає за відвідувачами – повз неї проходять людські обличчя та неповторні долі. Одним хочеться заздрити, іншим – поспівчувати, у цьому розмаїття неважко загубити своє «Я», проникаючись усім, що діється навколо.

Та одного разу до її кав’ярні завітав Арсен – загадковий чоловік з дивним хобі – колекціонуванням забутих книжок. У нього, як і в інших, була своя життєва драма, яка не змогла оминути дівчину. І поки Ліда намагалася допомогти новому другу, вона навіть не помітила, що сама змінила своє життя…

Книга «Кав’ярня на розі» вражає красою та колоритом Західної України, адже саме в цьому мальовничому куточку відбуваються події роману. Починаючи читати онлайн цей атмосферний твір, можна уявити себе у Львові, Тернополі, Чернівцях – де завгодно, де без філіжанки ароматної кави не розпочинається новий день. Сторінка за сторінкою ми занурюємося у дощово-романтичний настрій, яким пройнята вся книга.

Але письменниця не тільки дарує нам насолоду від атмосфери стародавніх західноукраїнських міст – вона змушує замислитися над проблемою професійного самовизначення на прикладі яскравого образу головної героїні, яка готується вступати до вишу та переймається своїм майбутнім.

Рекомендуємо скачати «Кав’ярня на розі» Оксани Сайко, в першу чергу, старшим школярам та підліткам, які шукають сенс буття та будують плани на доросле життя. У цьому творі ви зустрінете і роздуми на вічні філософські теми, і психологію стосунків між батьками та дорослими дітьми, і пошуки власного «Я», і несподіване перше кохання, з яким не знаєш що робити… Ця витончена, трохи наївна, але затишна книга чекає на вас у бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кав’ярня на розі» Оксани Сайко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *